UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukces tancerzy EKT "Jantar"

 
Elbląg, Sukces tancerzy EKT "Jantar"
fot. nadesłana

Pierwsze tegoroczne Mistrzostwa Polski i turnieje taneczne okazały się bardzo udane dla tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. Nasze pary zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, zdobywając medale i tytuły mistrzowskie.

W miniony weekend, 29 lutego i 1 marca, elbląscy tancerze rywalizowali w Rumi na pierwszych w tym roku Mistrzostwach Polski FTS w 10 Tańcach oraz na trzech turniejach ogólnopolskich, które odbyły w Rumii, Żurominie i Czerwińsku.

Nasza para Wiesław Jankowski i Maria Jankowska wywalczyli srebrny medal i tytuł Vice Mistrzów Polski w 10 tańcach w kategorii Senior III, natomiast w kategorii Senior II Jarosław Szar i Katarzyna Szar wytańczyli brązowy medal i tytuł II Vice Mistrzów Polski w 10 tańcach, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Bardzo dobry występ na Mistrzostwach Polski zanotowały nasze pary młodzieżowe i juniorskie, zajmując wysokie miejsca w półfinałach i ćwierćfinałach. Natomiast młodsi koledzy rywalizowali w turniejach ogólnopolskich, gdzie również wywalczyli wysokie lokaty, zdobywając łącznie 5 złotych medali, 3 srebrne i 3 brązowe.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Poniżej wyniki:

Mistrzostwa Polski 10 tańców i VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumii – 29.02-1.03 – Rumia

Mistrzostwa Polski 10T – Młodzież

8mc – Oleksi Protsenko i Julia Wieteska

22mc – Paweł Skwira i Natalia Łysko

34mc – Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska

38mc – Nikodem Stańczewski i Julia Fidut

 

Mistrzostwa Polski 10T – Senior II

3mc – Jarosław Szar i Katarzyna Szar

4mc- Mariusz Dziurawiec i Agnieszka Dziurawiec

5mc – Rafał Tomczak i Barbara Tomczak

Mistrzostwa Polski 10T – Junior I + II

16mc – Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

28mc – Paweł Szreder i Wiktoria Szymańska

Mistrzostwa Polski 10T – Senior III

2mc – Wiesław Jankowski i Maria Jankowska

10-11 H

1mc – Kamil Kusiuk i Olga Skwierz

12-13 F

5mc – Piotr Kusiuk i Lena Szczepańska

Pow. 15 C Standard

1mc – Michał Dreger i Kinga Sokalska

12-13 D Standard

3mc – Marisz Zamiara i Amelia Saryk

5mc – Marcel Żmijewski i Michalina Ciechorska

8mc – Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn

12-13 D Latin

1mc – Marceli Józefowicz i Patrycja Jankowska

2mc – Marcel Żmijewski i Michalina Ciechorska

3mc – Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

8mc – Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn

Pow. 15 D Standard

8mc – Paweł Zieliński i Halina Kruzicka

 

OTTS o Puchar Starosty Żuromińskiego i Burmistrz Miasta Żuromin - ArtDance 2020

Pow. 15 C Standard

2mc – Michał Dreger i Kinga Sokalska

12-13D Standard

1mc – Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga

4mc – Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

12-13 D Latin

3mc – Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga

4mc – Łukasz Sarnowski i Justyna Reich

Pow. 15 D Latin

5mc – Michał Dreger i Kinga Sokalska

 

II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą

14-15 C Standard

1mc – Maksymilian Kodrzycki i Julia Skwira

14-15 C Latin

2mc – Maksymilan Kodrzycki i Julia Skwira

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama