UWAGA!

Sukcesy Jantara

 Elbląg, Sukcesy Jantara
fot. nadesłana

W minioną sobotę tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar rywalizowali podczas trzech turniejów. Na każdym turnieju wytańczyli miejsca medalowe.

W Koszalinie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego King Dance Koszalin, w którym nie do pokonania okazała się nasza elbląska para - Michał Zacharewicz i Katarzyna Czyżyk. Michał i Kasia w kategorii Dorośli w stylu standardowym wywalczyli złoty medal.
       W sobotę w Olecku na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Lega Dance Cup 2019, Elbląg reprezentowała para seniorska – Krzysztof Gajewski i Beata Predel, którzy w kategorii Senior III OPEN w stylu standardowym wytańczyli 3 miejsce.
       Najmłodsi elblążanie z kolei zaprezentowali się podczas VI Międzyklubowego Turnieju Tańca Różnych Form Tanecznych, który rozegrany został w Olsztynie. W kategorii 12-13 F zatańczyły dwie elbląskie pary. Oskar Koperczak i Emilia Waluszkiewicz zdobyli miejsce pierwsze, a Jurand Kuźniarski i Zuzanna Daraszkiewicz miejsce drugie. Jan Preuss i Wiktoria Rosenkiewicz w kategorii 12 – 13 G zajęli miejsce trzecie.
      
Zyta Wrzos, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama