UWAGA!

Ta ostatnia niedziela

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w niedzielę 20 kwietnia o godz. 10 na imprezę kończącą sezon na lodowisku.

W programie rodzinnego spotkania m.in. pokazy najmłodszych zawodników sekcji jazdy figurowej, wyścig w ramach Grand Prix Elbląga oraz turniej zabaw na lodzie dla rodzin na łyżwach.
     Po godzinie 13 lodowisko będzie jeszcze czynne na normalnych zasadach do godz. 20 .
     - Imprezę nazwaliśmy „Ta ostatnia niedziela” - mówi Dariusz Bocian z MOSiR-u. - Przy okazji przypominamy, że już we wrześniu ponownie będzie można ślizgać sie na elbląskim lodowisku.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • No i co z tego? Pisze Szanowny Pan o lodowisku, sportowym klubie strzeleckim, czy związku szachistów emerytowanych. Czy nie widzi Pan systemu wartośći, którym posługują się elblążanie? Olimpia-Stomil, 30kwietnia
 • Do miłośnika stadionowych wartości Mecz 30 to mecz podwyższonego ryzyka To 90 minut obleśnych ryków kto jest k. .wą a kto. .. jem To milcząca akceptacja chamstwa wulgaryzmów i agresji To mecze na które nie pójdzie żądna normalna rodzina, która lubi sport. Zbiorowe przeklinanie i podjudzanie do nienawiści (bo przeciwnik to śmiertelny wróg) powinno być uznane za przestępstwo, a w imię dziwnych idei i 3 zl za bilet jest akceptowane. To również koszty super ochrony stadionu. Tylko co to ma wspólnego ze sportem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  radoslaw(2008-04-17)
 • Oooo, to właśnie. Mam 10-letnigo syna. Pasjonuje się piłką nożną od a do z, Każdym poziomem. Ale obawiam się pójść z nim na mecz z tych właśnie powodów. Chamstwo i wulgaryzmy oraz realne zagrożenie jakąś rozróbą. Ogólnie wrażenia mogą być negatywne.
Reklama