Środa 22-05-2019, imieniny Wiesława, Heleny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Tabela wyników

Piłka ręczna - I liga mężczyzn 2018/19
Stan na: 2019-04-27
# Drużyna Mecze Pkt Z ZPK PPK P B+ B- Bilans
1 MKS Nielba Wągrowiec 20 49 16 0 1 3 600 518 82
2 KS Stal Gorzów 20 46 15 0 1 4 562 485 77
3 Sokół Kościerzyna 20 40 12 2 0 6 551 507 44
4 OKPR Warmia Energa Olsztyn 20 34 10 1 2 7 541 508 33
5 SMS ZPRP Gdańsk 20 33 11 0 0 9 589 554 35
6 Gwardia Koszalin 20 32 9 2 1 8 559 543 16
7 SPR GKS Żukowo 20 31 10 0 1 9 573 563 10
8 MKS Mazur Sierpc 20 27 9 0 0 11 528 523 5
9 KS Meble Wójcik Elbląg 20 24 8 0 0 12 569 615 -46
10 CKS Jurand Ciechanów 20 12 4 0 0 16 554 670 -116
11 MKS Sambor Tczew 20 2 0 1 0 19 484 624 -140
Legenda: Z - zwycięstwa za 3 punkty, ZPK - zwycięstwa za 2 punkty (po karnych), PPK - porażki za 1 punkt (po karnych), P - porażki, B+ - bramki zdobyte, B- - bramki stracone.

Terminarz spotkań

Wynik bramkowy w kolorze czerwonym oznacza zwycięstwo za 2 punkty po rzutach karnych.
1. kolejka 22-23. września '18
MKS Mazur Sierpc 25 : 24 KS Stal Gorzów 2018-09-22
MKS Nielba Wągrowiec 25 : 23 Gwardia Koszalin 2018-09-22
SPR GKS Żukowo 32 : 25 MKS Sambor Tczew 2018-09-22
OKPR Warmia Energa Olsztyn 32 : 24 KS Meble Wójcik Elbląg 2018-09-22
SMS ZPRP Gdańsk 24 : 23 CKS Jurand Ciechanów 2018-09-22
2. kolejka 29-30. września '18
CKS Jurand Ciechanów 27 : 29 KS Stal Gorzów 2018-09-29
OKPR Warmia Energa Olsztyn 24 : 30 SMS ZPRP Gdańsk 2018-09-29
Sokół Kościerzyna 33 : 21 KS Meble Wójcik Elbląg 2018-09-29 18:00
Gwardia Koszalin 24 : 21 SPR GKS Żukowo 2018-09-29
MKS Mazur Sierpc 24 : 26 MKS Nielba Wągrowiec 2018-09-29
3. kolejka 6-7. października '18
MKS Nielba Wągrowiec 24 : 23 KS Stal Gorzów 2018-10-06
SPR GKS Żukowo 37 : 28 MKS Mazur Sierpc 2018-10-06
KS Meble Wójcik Elbląg 30 : 22 MKS Sambor Tczew 2018-10-06
SMS ZPRP Gdańsk 35 : 27 Sokół Kościerzyna 2018-10-06
CKS Jurand Ciechanów 24 : 22 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2018-10-06
4. kolejka 13-14. października '18
KS Stal Gorzów 31 : 29 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2018-10-13
Sokół Kościerzyna 43 : 23 CKS Jurand Ciechanów 2018-10-13
MKS Sambor Tczew 22 : 30 SMS ZPRP Gdańsk 2018-10-13
Gwardia Koszalin 36 : 29 KS Meble Wójcik Elbląg 2018-10-13 17:00
MKS Nielba Wągrowiec 34 : 28 SPR GKS Żukowo 2018-10-13
5. kolejka 20-21. października '18
SPR GKS Żukowo 28 : 30 KS Stal Gorzów 2018-10-20
KS Meble Wójcik Elbląg 31 : 28 MKS Mazur Sierpc 2018-10-20
SMS ZPRP Gdańsk 35 : 22 Gwardia Koszalin 2018-10-20
CKS Jurand Ciechanów 29 : 24 MKS Sambor Tczew 2018-10-20
OKPR Warmia Energa Olsztyn 23 : 23 Sokół Kościerzyna 2018-10-20
6. kolejka 3-4. listopada '18
KS Stal Gorzów 24 : 28 Sokół Kościerzyna 2018-11-03
MKS Sambor Tczew 25 : 26 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2018-11-03
Gwardia Koszalin 37 : 30 CKS Jurand Ciechanów 2018-11-03
MKS Mazur Sierpc 27 : 24 SMS ZPRP Gdańsk 2018-11-03
MKS Nielba Wągrowiec 33 : 30 KS Meble Wójcik Elbląg 2018-11-03 15:00
7. kolejka 10-11. listopada '18
KS Meble Wójcik Elbląg 28 : 27 SPR GKS Żukowo 2018-12-15
SMS ZPRP Gdańsk 29 : 31 MKS Nielba Wągrowiec 2018-11-10
CKS Jurand Ciechanów 28 : 34 MKS Mazur Sierpc 2018-11-10
Gwardia Koszalin 36 : 30 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2018-11-10
Sokół Kościerzyna 30 : 22 MKS Sambor Tczew 2018-11-10
8. kolejka 17-18. listopada '18
KS Stal Gorzów 35 : 17 MKS Sambor Tczew 2018-11-17
Gwardia Koszalin 23 : 26 Sokół Kościerzyna 2018-11-17
MKS Mazur Sierpc 27 : 22 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2018-11-17
MKS Nielba Wągrowiec 41 : 25 CKS Jurand Ciechanów 2018-11-17
SPR GKS Żukowo 33 : 27 SMS ZPRP Gdańsk 2018-11-17
9. kolejka 24-25. listopada '18
KS Meble Wójcik Elbląg 25 : 33 KS Stal Gorzów 2018-11-24
CKS Jurand Ciechanów 35 : 36 SPR GKS Żukowo 2018-11-24
OKPR Warmia Energa Olsztyn 27 : 27 MKS Nielba Wągrowiec 2018-11-24
Sokół Kościerzyna 27 : 22 MKS Mazur Sierpc 2018-11-24
MKS Sambor Tczew 29 : 29 Gwardia Koszalin 2018-11-24
10. kolejka 1-2. grudnia '18
KS Stal Gorzów 27 : 19 Gwardia Koszalin 2018-12-01
MKS Mazur Sierpc 28 : 22 MKS Sambor Tczew 2018-12-01
MKS Nielba Wągrowiec 22 : 24 Sokół Kościerzyna 2018-12-01
SPR GKS Żukowo 20 : 19 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2018-12-01
KS Meble Wójcik Elbląg 25 : 27 SMS ZPRP Gdańsk 2018-12-01 18:00
11. kolejka 8-9. grudnia '18
SMS ZPRP Gdańsk 28 : 27 KS Stal Gorzów 2018-12-08
CKS Jurand Ciechanów 35 : 31 KS Meble Wójcik Elbląg 2018-12-08 18:00
Sokół Kościerzyna 29 : 24 SPR GKS Żukowo 2018-12-08
MKS Sambor Tczew 27 : 30 MKS Nielba Wągrowiec 2018-12-08
Gwardia Koszalin 22 : 25 MKS Mazur Sierpc 2018-12-08
12. kolejka 26-27. stycznia '19
KS Stal Gorzów 22 : 20 MKS Mazur Sierpc 2019-01-25
Gwardia Koszalin 22 : 23 MKS Nielba Wągrowiec 2019-01-26
MKS Sambor Tczew 22 : 26 SPR GKS Żukowo 2019-01-26
KS Meble Wójcik Elbląg 26 : 28 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-01-26 17:00
CKS Jurand Ciechanów 29 : 35 SMS ZPRP Gdańsk 2019-01-26
13. kolejka 9-10. lutego '19
KS Stal Gorzów 24 : 22 CKS Jurand Ciechanów 2019-02-09
SMS ZPRP Gdańsk 26 : 31 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-02-09
KS Meble Wójcik Elbląg 31 : 28 Sokół Kościerzyna 2019-02-09 17:00
SPR GKS Żukowo 28 : 28 Gwardia Koszalin 2019-02-09
MKS Nielba Wągrowiec 24 : 22 MKS Mazur Sierpc 2019-02-09
14. kolejka 16-17. lutego '19
KS Stal Gorzów 30 : 26 MKS Nielba Wągrowiec 2019-02-16
MKS Mazur Sierpc 19 : 24 SPR GKS Żukowo 2019-02-16
MKS Sambor Tczew 30 : 33 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-02-16
Sokół Kościerzyna 30 : 29 SMS ZPRP Gdańsk 2019-02-16
OKPR Warmia Energa Olsztyn 36 : 17 CKS Jurand Ciechanów 2019-02-16
15. kolejka 23-24. lutego '19
OKPR Warmia Energa Olsztyn 26 : 34 KS Stal Gorzów 2019-02-23
CKS Jurand Ciechanów 29 : 36 Sokół Kościerzyna 2019-02-23
SMS ZPRP Gdańsk 37 : 26 MKS Sambor Tczew 2019-02-23
KS Meble Wójcik Elbląg 37 : 42 Gwardia Koszalin 2019-02-23 15:00
SPR GKS Żukowo 24 : 32 MKS Nielba Wągrowiec 2019-02-23
16. kolejka 2-3. marca '19
KS Stal Gorzów 32 : 25 SPR GKS Żukowo 2019-03-02
MKS Mazur Sierpc 28 : 29 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-03-02
Gwardia Koszalin 30 : 28 SMS ZPRP Gdańsk 2019-03-02
MKS Sambor Tczew 25 : 26 CKS Jurand Ciechanów 2019-03-02
Sokół Kościerzyna 22 : 27 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-03-02
17. kolejka 16-17. marca '19
Sokół Kościerzyna 22 : 22 KS Stal Gorzów 2019-03-16
OKPR Warmia Energa Olsztyn 30 : 23 MKS Sambor Tczew 2019-03-16
CKS Jurand Ciechanów 26 : 36 Gwardia Koszalin 2019-03-16
SMS ZPRP Gdańsk 32 : 28 MKS Mazur Sierpc 2019-03-16
KS Meble Wójcik Elbląg 29 : 36 MKS Nielba Wągrowiec 2019-03-16
18. kolejka 23-24. marca '19
SPR GKS Żukowo 29 : 31 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-03-24
MKS Nielba Wągrowiec 31 : 27 SMS ZPRP Gdańsk 2019-03-23
MKS Mazur Sierpc 36 : 30 CKS Jurand Ciechanów 2019-03-23
OKPR Warmia Energa Olsztyn 24 : 24 Gwardia Koszalin 2019-03-23
MKS Sambor Tczew 21 : 28 Sokół Kościerzyna 2019-03-23
19. kolejka 30-31. marca '19
MKS Sambor Tczew 27 : 39 KS Stal Gorzów 2019-03-30
OKPR Warmia Energa Olsztyn 24 : 21 MKS Mazur Sierpc 2019-03-30
Sokół Kościerzyna 27 : 26 Gwardia Koszalin 2019-03-30
CKS Jurand Ciechanów 34 : 47 MKS Nielba Wągrowiec 2019-03-30
SMS ZPRP Gdańsk 26 : 37 SPR GKS Żukowo 2019-03-30
20. kolejka 6-7. kwietnia '19
KS Stal Gorzów 25 : 20 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-04-06
SPR GKS Żukowo 38 : 34 CKS Jurand Ciechanów 2019-04-06
MKS Nielba Wągrowiec 24 : 25 OKPR Warmia Energa Olsztyn 2019-04-06
MKS Mazur Sierpc 25 : 19 Sokół Kościerzyna 2019-04-06
Gwardia Koszalin 32 : 25 MKS Sambor Tczew 2019-04-06
21. kolejka 13-14. kwietnia '19
Gwardia Koszalin 22 : 23 KS Stal Gorzów 2019-02-03
MKS Sambor Tczew 30 : 36 MKS Mazur Sierpc 2019-04-13
Sokół Kościerzyna 25 : 26 MKS Nielba Wągrowiec 2019-03-09
OKPR Warmia Energa Olsztyn 36 : 24 SPR GKS Żukowo 2019-04-13
SMS ZPRP Gdańsk 35 : 23 KS Meble Wójcik Elbląg 2019-04-13
22. kolejka 27-28. kwietnia '19
KS Stal Gorzów 28 : 25 SMS ZPRP Gdańsk 2019-04-27
KS Meble Wójcik Elbląg 36 : 28 CKS Jurand Ciechanów 2019-04-27
SPR GKS Żukowo 32 : 24 Sokół Kościerzyna 2019-04-27
MKS Nielba Wągrowiec 38 : 20 MKS Sambor Tczew 2019-04-27
MKS Mazur Sierpc 25 : 26 Gwardia Koszalin 2019-04-27