UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Tabela wyników

Piłka nożna IV liga 2019/2020
Stan na: 2019-08-18
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 GKS Wikielec 3 9 3 0 0 11:2
2 Stomil II Olsztyn 3 6 2 0 1 8:2
3 Mrągowia Mrągowo 3 6 2 0 1 10:5
4 Polonia Lidzbark Warmiński 3 6 2 0 1 5:3
5 Granica Kętrzyn 3 5 1 2 0 5:4
6 ITS Jeziorak Iława 3 4 1 1 1 4:4
7 Mazur Ełk 3 4 1 1 1 3:4
8 Zatoka Braniewo 3 4 1 1 1 3:4
9 Błękitni Orneta 3 4 1 1 1 5:10
10 Mamry Giżycko 3 4 1 1 1 6:4
11 MKS Korsze 3 3 0 3 0 3:3
12 Warmia Olsztyn 3 3 1 0 2 5:9
13 Motor Lubawa 3 2 0 2 1 2:4
14 Pisa Barczewo 2 1 0 1 1 2:3
15 Olimpia II Elbląg 3 1 0 1 2 4:8
16 Tęcza Biskupiec 2 0 0 0 2 2:9

Terminarz spotkań

1. kolejka 10-11. sierpnia '19
Błękitni Orneta 0 : 6 Stomil II Olsztyn 2019-08-10
Tęcza Biskupiec 1 : 6 Mrągowia Mrągowo 2019-08-10
Olimpia II Elbląg 2 : 3 Granica Kętrzyn 2019-08-10 16:00
Mamry Giżycko 1 : 2 Mazur Ełk 2019-08-10
MKS Korsze 1 : 1 Motor Lubawa 2019-08-10
GKS Wikielec 5 : 0 Warmia Olsztyn 2019-08-10
Pisa Barczewo 0 : 1 Zatoka Braniewo 2019-08-10
Polonia Lidzbark Warmiński 3 : 1 ITS Jeziorak Iława 2019-08-10
2. kolejka 14. sierpnia '19
Stomil II Olsztyn 2 : 0 Polonia Lidzbark Warmiński 2019-08-14
Motor Lubawa 1 : 1 ITS Jeziorak Iława 2019-08-14
Mazur Ełk 1 : 1 MKS Korsze 2019-08-14
Granica Kętrzyn 1 : 1 Mamry Giżycko 2019-08-14
Mrągowia Mrągowo 3 : 0 Olimpia II Elbląg 2019-08-14
GKS Wikielec 3 : 1 Zatoka Braniewo 2019-08-14
Błękitni Orneta 4 : 3 Warmia Olsztyn 2019-08-14
Tęcza Biskupiec - : - Pisa Barczewo 2019-08-21
3. kolejka 17-18. sierpnia '19
Warmia Olsztyn 2 : 0 Stomil II Olsztyn 2019-08-17
Zatoka Braniewo 1 : 1 Błękitni Orneta 2019-08-17
Tęcza Biskupiec 1 : 3 GKS Wikielec 2019-08-17
Olimpia II Elbląg 2 : 2 Pisa Barczewo 2019-08-17 16:00
Mamry Giżycko 4 : 1 Mrągowia Mrągowo 2019-08-17
MKS Korsze 1 : 1 Granica Kętrzyn 2019-08-17
ITS Jeziorak Iława 2 : 0 Mazur Ełk 2019-08-17
Polonia Lidzbark Warmiński 2 : 0 Motor Lubawa 2019-08-17
4. kolejka 24-25. sierpnia '19
Stomil II Olsztyn - : - Motor Lubawa 2019-08-24
Mazur Ełk - : - Polonia Lidzbark Warmiński 2019-08-24
Granica Kętrzyn - : - ITS Jeziorak Iława 2019-08-24
Mrągowia Mrągowo - : - MKS Korsze 2019-08-24
Pisa Barczewo - : - Mamry Giżycko 2019-08-24
GKS Wikielec - : - Olimpia II Elbląg 2019-08-24
Warmia Olsztyn - : - Zatoka Braniewo 2019-08-24
Tęcza Biskupiec - : - Błękitni Orneta 2019-08-24
5. kolejka 31. sierpnia-1. września '19
6. kolejka 7-8. września '19
7. kolejka 14-15. września '19
8. kolejka 21-22. września '19
9. kolejka 28-29. września '19
10. kolejka 5-6. października '19
11. kolejka 12-13. października '19
12. kolejka 19-20. października '19
13. kolejka 26-27. października '19
14. kolejka 2-3. listopada '19
15. kolejka 9-10. listopada '19
16. kolejka 16-17. listopada '19
17. kolejka 23-24. listopada '19