UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Studniówki

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawno temu

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Tabela wyników

Piłka nożna II liga 2019/2020
Stan na: 2019-12-01
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Widzew Łódź 20 43 13 4 3 44:16
2 Górnik Łęczna 20 42 12 6 2 29:18
3 GKS Katowice 20 40 12 4 4 36:19
4 Resovia Rzeszów 20 38 11 5 4 35:19
5 Olimpia Elbląg 20 32 8 8 4 28:18
6 Stal Rzeszów 20 30 9 3 8 33:28
7 Bytovia Bytów 20 29 8 5 7 30:32
8 Błękitni Stargard 20 29 9 2 9 30:32
9 Znicz Pruszków 20 27 8 3 9 29:35
10 Elana Toruń 20 26 7 5 8 24:26
11 Garbarnia Kraków 20 25 6 7 7 20:23
12 Górnik Polkowice 20 24 6 6 8 32:24
13 Lech II Poznań 20 24 6 6 8 24:28
14 Pogoń Siedlce 20 24 7 3 10 28:32
15 Stal Stalowa Wola 20 22 6 4 10 23:34
16 Skra Częstochowa 19 19 5 4 10 14:27
17 Legionowia Legionowo 19 12 3 3 13 16:37
18 Gryf Wejherowo 20 10 2 4 14 14:41

Terminarz spotkań

1. kolejka 27-28. lipca '19
Olimpia Elbląg
Michał Kuczałek 1, 64, Oskar Ryk 45, Damian Szuprytowski 82
4 : 0 Lech II Poznań 2019-07-27 19:00
Stal Rzeszów 3 : 2 Pogoń Siedlce 2019-07-27
Legionowia Legionowo 2 : 0 Skra Częstochowa 2019-07-27
Garbarnia Kraków 0 : 1 Górnik Łęczna 2019-07-27
Górnik Polkowice 1 : 2 Błękitni Stargard 2019-07-27
Elana Toruń 2 : 1 Bytovia Bytów 2019-07-27
GKS Katowice 1 : 3 Znicz Pruszków 2019-07-27
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Resovia Rzeszów 2019-07-27
Gryf Wejherowo 1 : 2 Widzew Łódź 2019-07-27
2. kolejka 3-4. sierpnia '19
Pogoń Siedlce 0 : 0 Resovia Rzeszów 2019-08-03
Znicz Pruszków 4 : 1 Stal Stalowa Wola 2019-08-03
Gryf Wejherowo 0 : 2 GKS Katowice 2019-08-03
Bytovia Bytów 2 : 1 Widzew Łódź 2019-08-03
Błękitni Stargard 1 : 0 Elana Toruń 2019-08-03
Olimpia Elbląg
Michał Miller 42
1 : 1 Górnik Polkowice
Mariusz Szuszkiewicz 36
2019-08-03 19:00
Górnik Łęczna 0 : 0 Lech II Poznań 2019-08-03
Skra Częstochowa 1 : 3 Garbarnia Kraków 2019-08-03
Stal Rzeszów 3 : 1 Legionowia Legionowo 2019-08-04
3. kolejka 10-11. sierpnia '19
Legionowia Legionowo 1 : 3 Pogoń Siedlce 2019-08-10
Garbarnia Kraków 2 : 1 Stal Rzeszów 2019-08-10
Lech II Poznań 2 : 0 Skra Częstochowa 2019-08-10
Górnik Polkowice 1 : 1 Górnik Łęczna 2019-08-10
Elana Toruń 0 : 2 Olimpia Elbląg
Damian Szuprytowski 21, 41
2019-08-10 17:00
Widzew Łódź 2 : 0 Błękitni Stargard 2019-08-10
GKS Katowice 1 : 2 Bytovia Bytów 2019-08-10
Stal Stalowa Wola 0 : 0 Gryf Wejherowo 2019-08-10
Resovia Rzeszów 3 : 0 Znicz Pruszków 2019-08-10
4. kolejka 17-18. sierpnia '19
Pogoń Siedlce 0 : 1 Znicz Pruszków 2019-08-17
Gryf Wejherowo 0 : 3 Resovia Rzeszów 2019-08-17
Bytovia Bytów 4 : 1 Stal Stalowa Wola 2019-08-17
Błękitni Stargard 1 : 3 GKS Katowice 2019-08-17
Olimpia Elbląg
Przemysław Brychlik 89
1 : 1 Widzew Łódź
Marcin Robak 42
2019-08-17 19:00
Górnik Łęczna 1 : 3 Elana Toruń 2019-08-17
Skra Częstochowa 1 : 0 Górnik Polkowice 2019-08-17
Stal Rzeszów 2 : 0 Lech II Poznań 2019-08-17
Legionowia Legionowo 0 : 2 Garbarnia Kraków 2019-08-17
5. kolejka 21. sierpnia '19
Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce 2019-08-21
Lech II Poznań 2 : 1 Legionowia Legionowo 2019-08-21
Górnik Polkowice 1 : 2 Stal Rzeszów 2019-08-21
Elana Toruń 1 : 1 Skra Częstochowa 2019-08-21
Widzew Łódź 2 : 2 Górnik Łęczna 2019-08-21
GKS Katowice
Arkadiusz Woźniak 67
1 : 1 Olimpia Elbląg
Damian Szuprytowski 38
2019-08-21 18:00
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Błękitni Stargard 2019-08-21
Resovia Rzeszów 1 : 1 Bytovia Bytów 2019-08-21
Znicz Pruszków 2 : 1 Gryf Wejherowo 2019-08-21
6. kolejka 24-25. sierpnia '19
Pogoń Siedlce 1 : 0 Gryf Wejherowo 2019-08-24
Bytovia Bytów 2 : 2 Znicz Pruszków 2019-08-24
Błękitni Stargard 1 : 2 Resovia Rzeszów 2019-08-24
Olimpia Elbląg 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Michał Fidziukiewicz 15 (k)
2019-08-24 19:00
Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Katowice 2019-08-24
Skra Częstochowa 1 : 0 Widzew Łódź 2019-08-24
Stal Rzeszów 1 : 0 Elana Toruń 2019-08-24
Legionowia Legionowo 1 : 2 Górnik Polkowice 2019-08-24
Garbarnia Kraków 1 : 0 Lech II Poznań 2019-08-24
7. kolejka 31. sierpnia-1. września '19
Pogoń Siedlce 0 : 2 Lech II Poznań 2019-08-31
Górnik Polkowice 1 : 1 Garbarnia Kraków 2019-08-31
Elana Toruń 4 : 1 Legionowia Legionowo 2019-08-31
Widzew Łódź 3 : 1 Stal Rzeszów 2019-08-31
GKS Katowice 2 : 0 Skra Częstochowa 2019-08-31
Stal Stalowa Wola 1 : 3 Górnik Łęczna 2019-08-31
Resovia Rzeszów 0 : 1 Olimpia Elbląg
36' Michał Kuczałek
2019-09-01
Znicz Pruszków 2 : 3 Błękitni Stargard 2019-08-31
Gryf Wejherowo 1 : 1 Bytovia Bytów 2019-08-31
8. kolejka 7-8. września '19
Bytovia Bytów 1 : 3 Pogoń Siedlce 2019-09-07
Błękitni Stargard 2 : 1 Gryf Wejherowo 2019-09-07
Olimpia Elbląg 1 : 2 Znicz Pruszków 2019-09-07 13:05
Górnik Łęczna 2 : 1 Resovia Rzeszów 2019-09-07
Skra Częstochowa 0 : 0 Stal Stalowa Wola 2019-09-07
Stal Rzeszów 1 : 1 GKS Katowice 2019-09-07
Legionowia Legionowo 0 : 2 Widzew Łódź 2019-09-07
Garbarnia Kraków 0 : 0 Elana Toruń 2019-09-07
Lech II Poznań 0 : 3 Górnik Polkowice 2019-09-07
9. kolejka 14-15. września '19
Górnik Polkowice 1 : 1 Pogoń Siedlce 2019-09-14
Elana Toruń 2 : 4 Lech II Poznań 2019-09-14
Widzew Łódź 1 : 1 Garbarnia Kraków 2019-09-14
GKS Katowice 3 : 1 Legionowia Legionowo 2019-09-14
Stal Rzeszów 2 : 1 Stal Stalowa Wola 2019-09-14
Resovia Rzeszów 2 : 0 Skra Częstochowa 2019-09-14
Znicz Pruszków 1 : 2 Górnik Łęczna 2019-09-14
Gryf Wejherowo
Mateusz Majewski 15
1 : 4 Olimpia Elbląg
Damian Szuprytowski 20, 68, Michał Miller 49, Michał Kuczałek 90
2019-09-14 17:00
Bytovia Bytów 1 : 0 Błękitni Stargard 2019-09-14
10. kolejka 21-22. września '19
Pogoń Siedlce 3 : 2 Błękitni Stargard 2019-09-21
Olimpia Elbląg
Damian Szuprytowski 16 (k), Przemysław Brychlik 25
2 : 1 Bytovia Bytów
Daniel Feruga 42 (k)
2019-09-21 19:00
Górnik Łęczna 1 : 0 Gryf Wejherowo 2019-09-21
Skra Częstochowa 2 : 1 Znicz Pruszków 2019-09-21
Stal Rzeszów 1 : 1 Resovia Rzeszów 2019-09-21
Legionowia Legionowo 0 : 1 Stal Stalowa Wola 2019-09-21
Garbarnia Kraków 1 : 3 GKS Katowice 2019-09-21
Lech II Poznań 1 : 2 Widzew Łódź 2019-09-21
Górnik Polkowice 3 : 0 Elana Toruń 2019-09-21
11. kolejka 28-29. września '19
Elana Toruń 2 : 1 Pogoń Siedlce 2019-09-28
Widzew Łódź 1 : 0 Górnik Polkowice 2019-09-28
GKS Katowice 2 : 0 Lech II Poznań 2019-09-28
Garbarnia Kraków 1 : 3 Stal Stalowa Wola 2019-09-28
Resovia Rzeszów 3 : 0 Legionowia Legionowo 2019-09-28
Znicz Pruszków 2 : 2 Stal Rzeszów 2019-09-28
Gryf Wejherowo 2 : 1 Skra Częstochowa 2019-09-28
Bytovia Bytów 2 : 1 Górnik Łęczna 2019-09-28
Błękitni Stargard 2 : 1 Olimpia Elbląg
90' Lewandowski
2019-09-28 14:00
12. kolejka 5-6. października '19
Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Elbląg
Miller '45
2019-10-05
Górnik Łęczna 1 : 0 Błękitni Stargard 2019-10-05
Skra Częstochowa 3 : 2 Bytovia Bytów 2019-10-05
Stal Rzeszów 1 : 2 Gryf Wejherowo 2019-10-05
Legionowia Legionowo 0 : 0 Znicz Pruszków 2019-10-05
Garbarnia Kraków 0 : 2 Resovia Rzeszów 2019-10-05
Lech II Poznań 2 : 2 Stal Stalowa Wola 2019-10-05
Górnik Polkowice 0 : 1 GKS Katowice 2019-10-05
Elana Toruń 0 : 1 Widzew Łódź 2019-10-05
13. kolejka 12-13. października '19
Widzew Łódź 7 : 3 Pogoń Siedlce 2019-10-12
GKS Katowice 2 : 0 Elana Toruń 2019-10-12
Górnik Polkowice 3 : 0 Stal Stalowa Wola 2019-10-12
Resovia Rzeszów 3 : 2 Lech II Poznań 2019-10-12
Znicz Pruszków 0 : 1 Garbarnia Kraków 2019-10-12
Gryf Wejherowo 1 : 2 Legionowia Legionowo 2019-10-12
Bytovia Bytów 3 : 2 Stal Rzeszów 2019-10-12
Błękitni Stargard 3 : 0 Skra Częstochowa 2019-10-12
Olimpia Elbląg
Damian Szuprytowski 43
1 : 1 Górnik Łęczna
Paweł Wojciechowski 8
2019-10-12 13:05
14. kolejka 19-20. października '19
Pogoń Siedlce 3 : 4 Górnik Łęczna 2019-10-19
Skra Częstochowa 0 : 2 Olimpia Elbląg
34' Lewandowski, 43' Demianiuk
2019-10-19
Stal Rzeszów 3 : 1 Błękitni Stargard 2019-10-19
Legionowia Legionowo 1 : 1 Bytovia Bytów 2019-10-19
Garbarnia Kraków 1 : 1 Gryf Wejherowo 2019-10-19
Lech II Poznań 0 : 1 Znicz Pruszków 2019-10-19
Górnik Polkowice 2 : 2 Resovia Rzeszów 2019-10-19
Elana Toruń 1 : 1 Stal Stalowa Wola 2019-10-19
Widzew Łódź 1 : 1 GKS Katowice 2019-10-19
15. kolejka 26-27. października '19
GKS Katowice 2 : 1 Pogoń Siedlce 2019-10-26
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Widzew Łódź 2019-10-26
Resovia Rzeszów 2 : 1 Elana Toruń 2019-10-26
Znicz Pruszków 2 : 4 Górnik Polkowice 2019-10-26
Gryf Wejherowo 1 : 2 Lech II Poznań 2019-10-26
Bytovia Bytów 2 : 1 Garbarnia Kraków 2019-10-26
Błękitni Stargard 2 : 1 Legionowia Legionowo 2019-10-26
Olimpia Elbląg
Ołeksij Prytulak 19
1 : 0 Stal Rzeszów 2019-10-26 13:05
Górnik Łęczna 1 : 1 Skra Częstochowa 2019-10-26
16. kolejka 2-3. listopada '19
Pogoń Siedlce 2 : 0 Skra Częstochowa 2019-11-02
Stal Rzeszów 0 : 1 Górnik Łęczna 2019-11-02
Legionowia Legionowo
Kacper Będzieszak 33, Karol Podliński 88
2 : 2 Olimpia Elbląg
Michał Kuczałek 20, Tomasz Lewandowski 35
2019-11-02
Garbarnia Kraków 1 : 1 Błękitni Stargard 2019-11-02
Lech II Poznań 3 : 0 Bytovia Bytów 2019-11-02
Górnik Polkowice 5 : 0 Gryf Wejherowo 2019-11-02
Elana Toruń 2 : 1 Znicz Pruszków 2019-11-02
Widzew Łódź 0 : 1 Resovia Rzeszów 2019-11-02
GKS Katowice 2 : 1 Stal Stalowa Wola 2019-11-02
17. kolejka 9-10. listopada '19
Pogoń Siedlce 1 : 2 Stal Stalowa Wola 2019-11-09
Resovia Rzeszów 2 : 2 GKS Katowice 2019-11-09
Znicz Pruszków 0 : 6 Widzew Łódź 2019-11-09
Gryf Wejherowo 0 : 0 Elana Toruń 2019-11-09
Bytovia Bytów 2 : 0 Górnik Polkowice 2019-11-09
Błękitni Stargard 2 : 2 Lech II Poznań 2019-11-09
Olimpia Elbląg
Michał Miller 78
1 : 1 Garbarnia Kraków
Jakub Kowalski 83 (k)
2019-11-09 18:00
Górnik Łęczna 2 : 0 Legionowia Legionowo 2019-11-09
Skra Częstochowa 1 : 2 Stal Rzeszów 2019-11-09
18. kolejka 16-17. listopada '19
Lech II Poznań
Karlo Muhar 16
1 : 1 Olimpia Elbląg
Michał Miller 50
2019-11-16 13:00
Widzew Łódź 4 : 0 Gryf Wejherowo 2019-11-16
Pogoń Siedlce 2 : 1 Stal Rzeszów 2019-11-16
Skra Częstochowa - : - Legionowia Legionowo 2019-11-27
Górnik Łęczna 1 : 0 Garbarnia Kraków 2019-11-16
Błękitni Stargard 3 : 2 Górnik Polkowice 2019-11-16
Bytovia Bytów 1 : 1 Elana Toruń 2019-11-16
Znicz Pruszków 2 : 1 GKS Katowice 2019-11-16
Resovia Rzeszów 3 : 2 Stal Stalowa Wola 2019-11-16
19. kolejka 23-24. listopada '19
Resovia Rzeszów 0 : 1 Pogoń Siedlce 2019-11-23
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Znicz Pruszków 2019-11-23
GKS Katowice 4 : 0 Gryf Wejherowo 2019-11-23
Widzew Łódź 4 : 0 Bytovia Bytów 2019-11-23
Elana Toruń 3 : 2 Błękitni Stargard 2019-11-23
Górnik Polkowice
Bednarski 29
1 : 1 Olimpia Elbląg
Lewandowski 44
2019-11-23
Lech II Poznań 1 : 1 Górnik Łęczna 2019-11-23
Garbarnia Kraków 0 : 2 Skra Częstochowa 2019-11-23
Legionowia Legionowo 0 : 3 Stal Rzeszów 2019-11-23
20. kolejka 30. listopada-1. grudnia '19
Pogoń Siedlce 1 : 2 Legionowia Legionowo 2019-11-30
Stal Rzeszów 2 : 3 Garbarnia Kraków 2019-11-30
Skra Częstochowa 0 : 0 Lech II Poznań 2019-11-30
Górnik Łęczna 2 : 1 Górnik Polkowice 2019-11-30
Olimpia Elbląg 0 : 2 Elana Toruń
Dominik Sokół 27, Filip Kozłowski 68
2019-11-30 17:00
Błękitni Stargard 1 : 3 Widzew Łódź 2019-11-30
Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice 2019-11-30
Gryf Wejherowo 2 : 3 Stal Stalowa Wola 2019-11-30
Znicz Pruszków 2 : 1 Resovia Rzeszów 2019-11-30
21. kolejka 29. lutego-1. marca '20
22. kolejka 7-8. marca '20
23. kolejka 14-15. marca '20
24. kolejka 21-22. marca '20
25. kolejka 28-29. marca '20
26. kolejka 4-5. kwietnia '20
27. kolejka 11-12. kwietnia '20
28. kolejka 18-19. kwietnia '20
29. kolejka 25-26. kwietnia '20
30. kolejka 2-3. maja '20
31. kolejka 9-10. maja '20
32. kolejka 16-17. maja '20
33. kolejka 23-24. maja '20
34. kolejka 30-31. maja '20