UWAGA!

Taneczne "Pomosty"

 
Elbląg, Taneczne "Pomosty"
Fot. Ireneusz Rupniewski (nadesłane)

Już w najbliższy weekend - 25 i 26 czerwca - na sali widowiskowo – sportowej CSE Światowid odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego "Pomosty".

Turniej Tańca Sportowego "Pomosty" to impreza adresowana do młodych ludzi, którzy z pasją, chęcią i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne. W turnieju będą brali udział tancerze z kraju i z zagranicy, niezależnie od klasy tanecznej. Rywalizacja odbywać się będzie na wszystkich szczeblach – od najniższej klasy tanecznej „E” do klasy tanecznej „A”.
       - Dzięki udziałowi w zawodach tanecznych młodzi sportowcy będą mieli szansę skonfrontować swoje umiejętności z innymi parami. Ocenie poddana zostanie również ich praca z trenerami, szkolącymi ich na co dzień – mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca „Promyk” - Taniec jest sportem uczącym dobrych postaw i wartości, a zawody taneczne rozegrane zostaną w duchu sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play.
       Turniej rozpocznie się w sobotę, 25 czerwca o godz. 11 od zmagań najmłodszych tancerzy. W niedzielę, 26 czerwca odbędzie się Turniej Towarzyszący – Hobby Open oraz Grand Prix Polski Senior Open +, na obu będzie można zobaczyć, jak na parkiecie radzą sobie nieco starsi tancerze. Turnieje rozpoczną się o godz.12.
      
       Patronat nad turniejem objęła Gazeta Sportowa On-Line sportEL24.pl
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama