UWAGA!

Tenis stołowy dla każdego

 Elbląg, Tenis stołowy dla każdego
(fot. Michał Skroboszewski)

Turnieje tenisa stołowego na stałe wpisały się w kalendarz wakacyjnych imprez sportowych, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców - starszych i młodszych) na turnieje tenisa stołowego do hali przy al. Grunwaldzkiej – mówi Janusz Pająk, przedstawiciel organizatora turnieju. Zobacz zdjęcia.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wychodzi naprzeciw nudzie. Dziś (9 lipca) każdy mieszkaniec Elbląga mógł wziąć udział w turnieju tenisa stołowego. Niezależnie od umiejętności czy wieku. Wystarczyło przyjść się zapisać, aby móc zmierzyć się z innymi uczestnikami.

- W dzisiejszym turnieju bierze udział około 26 uczestników. Będą podzieleni na dwie kategorię – starsza i młodsza, w której będą brać udział również osoby niepełnosprawne – dodaje Janusz Pająk. - Frekwencja jest zadowalająca. Co roku liczba uczestników jest podobna, czasami może trochę więcej, ale to pierwszy turniej w te wakacje.

- Niektórzy z nas się znają, często ze sobą gramy. Wiele razy już brałem udział w takich imprezach. To fajny sposób na spędzenie wolnego czasu – powiedział nam jeden z uczestników.

Nie brakowało również nagród za dzisiejsze zmagania sportowe. Trzech najlepszych zawodników w kategorii starszej otrzymało statuetki, zaś dla najmłodszych były przygotowane słodycze.

Kolejny turniej tenisa stołowego w hali przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się w sierpniu.

 

Paweł Bogdański
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama