UWAGA!

Terminarz I ligi piłki ręcznej mężczyzn

2012-07-24
00:06

Poniżej przedstawiamy terminarz I ligi piłki ręcznej w sezonie 2012/2013. 

1 kolejka 15-16.09.2012
      

       WKS Grunwald Poznań 34-22 GSPR Gorzów Wielkopolski
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 26-28 Vetrex Sokół Kościerzyna
       UKS KAR-DO Gdynia 31-26 SMS ZPRP Gdańsk
       ZEPTER AZS UW Warszawa 21-35 KPR Legionowo
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 33-31 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       KS Wójcik Meble Elbląg 34-31 Arot-Astromal Leszno
      
       2 kolejka 22-23.09.2012
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 24-37 Arot-Astromal Leszno
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 30-25 KS Wójcik Meble Elbląg
      
KPR Legionowo 29-26 Wybrzeże Gdańsk
       SMS ZPRP Gdańsk 27-21 ZEPTER AZS UW Warszawa
       Vetrex Sokół Kościerzyna 23-20 UKS KAR-DO Gdynia
       WKS Grunwald Poznań 20-36 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
      
       3 kolejka 29-30.09.2012
      

       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 25-22 GSPR Gorzów Wielkopolski
       UKS KAR-DO Gdynia 37-21 WKS Grunwald Poznań
       ZEPTER AZS UW Warszawa 29-24 Vetrex Sokół Kościerzyna
       Wybrzeże Gdańsk 21-25 SMS ZPRP Gdańsk
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 27-27 KPR Legionowa
       Arot-Astromal Leszno 25-28 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
      
       4 kolejka 06-07.10.2012
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 25-31 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 
       KPR Legionowo 30-27 KS Wójcik Meble Elbląg 
      
SMS ZPRP Gdańsk 35-35 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       Vetrex Sokół Kościerzyna 20-33 Spójnia Wybrzeże Gdańsk 
       WKS Grunwald Poznań 25-26 ZEPTER AZS UW Warszawa 
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 28-26 UKS KAR-DO Gdynia
      
       5 kolejka 13-14.10.2012
      

       UKS KAR-DO Gdynia 30-21 GSPR Gorzów Wielkopolski 
       ZEPTER AZS UW Warszawa 20-24 Warmia Anders Group Społem Olsztyn 
       Wybrzeże Gdańsk 31-19 WKS Grunwald Poznań 
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 26-16 Vetrex Sokół Kościerzyna 
       KS Wójcik Meble Elbląg 27-27 SMS ZPRP Gdańsk
       Arot-Astromal Leszno 24-37 KPR Legionowo 
      
       6 kolejka 20-21.10.2012
      

       KPR Legionowo 30-28 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       SMS ZPRP Gdańsk 36-32 Arot-Astromal Leszno
       Vetrex Sokół Kościerzyna 22-29 KS Wójcik Meble Elbląg
      
WKS Grunwald Poznań 22-37 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 25-29 Spójnia Wybrzeże Gdańsk
       UKS KAR-DO Gdynia 29-21 ZEPTER AZS UW Warszawa
      
       7 kolejka 27-28.10.2012
      

       ZEPTER AZS UW Warszawa 35-26 GSPR Gorzów Wielkopolski
       Wybrzeże Gdańsk 28-21 UKS KAR-DO Gdynia
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 36-30 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
       WKS Grunwald Poznań 24-29 KS Wójcik Meble Elbląg
      
Arot-Astromal Leszno 30-28 Vetrex Sokół Kościerzyna
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 35-33 SMS ZPRP Gdańsk
      
       8 kolejka 10-11.11.2012
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 24-27 KPR Legionowo
       Vetrex Sokół Kościerzyna 25-26 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       WKS Grunwald Poznań 33-29 Arot-Astromal Leszno
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 40-27 KS Wójcik Meble Elbląg
      
UKS KAR-DO Gdynia 24-26 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       ZEPTER AZS UW Warszawa 20-23 Wybrzeże Gdańsk
      
       9 kolejka 17-18.11.2012
      

       Wybrzeże Gdańsk 46-26 GSPR Gorzów Wielkopolski
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 30-26 ZEPTER AZS UW Warszawa
       KS Wójcik Meble Elbląg 23-23 UKS KAR-DO Gdynia
      
Arot-Astromal Leszno 33-31 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 37-26 WKS Grunwald Poznań
       KPR Legionowo 28-24 SMS ZPRP Gdańsk
      
       10 kolejka 24-25.11.2012
      
       GSPR Gorzów Wielkopolski 19-25 SMS ZPRP Gdańsk
       Vetrex Sokół Kościerzyna 26-31 KPR Legionowo
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 28-28 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       UKS KAR-DO Gdynia 31-28 Arot-Astromal Leszno
       ZEPTER AZS UW Warszawa 20-27 KS Wójcik Meble Elbląg
      
Wybrzeże Gdańsk 33-26 Polski Cukier-Pomezania Malbork
      
       11 kolejka 01-02.12.2012
      

       Polski Cukier-Pomezania Malbork 42-27 GSPR Gorzów Wielkopolski
       KS Wójcik Meble Elbląg 25-31 Spójnia Wybrzeże Gdańsk
      
Arot-Astromal Leszno 31-27 ZEPTER AZS UW Warszawa
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 32-22 UKS KAR-DO Gdynia
       KPR Legionowo 32-25 WKS Grunwald Poznań
       SMS ZPRP Gdańsk 35-28 Vetrex Sokół Kościerzyna
      
       12 kolejka 08-09.12.2012
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 26-32 Vetrex Sokół Kościerzyna
       WKS Grunwald Poznań 33-35 SMS ZPRP Gdańsk
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 25-26 KPR Legionowo
       ZEPTER AZS UW Warszawa 23-23 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       Wybrzeże Gdańsk 40-25 Arot-Astromal Leszno
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 30-33 KS Wójcik Meble Elbląg
      
       13 kolejka 15-16.12.2012
      
       KS Wójcik Meble Elbląg 35-18 GSPR Gorzów Wielkopolski
      
Arot-Astromal Leszno 26-33 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 24-23 Spójnia Wybrzeże Gdańsk
       UKS KAR-DO Gdynia 19-35 KPR Legionowo
       SMS ZPRP Gdańsk 26-30 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
       Vetrex Sokół Kościerzyna 28-24 WKS Grunwald Poznań
      
       14 kolejka 26-27.01.2013
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 23-26 WKS Grunwald Poznań 
        Vetrex Sokół Kościerzyna 29-32 Warmia Anders Group Społem Olsztyn 
       SMS ZPRP Gdańsk 26-21 UKS KAR-DO Gdynia
       KPR Legionowo 32-18 ZEPTER AZS UW Warszawa 
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 31-37 Polski Cukier-Pomezania Malbork 
       Arot-Astromal Leszno 30-36 KS Wójcik Meble Elbląg
      
       15 kolejka 02-03.02.2013

      
       Arot-Astromal Leszno 10-0 GSPR Gorzów Wielkopolski
       KS Wójcik Meble Elbląg 27-27 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 
      
Wybrzeże Gdańsk 19-17 KPR Legionowo 
       ZEPTER AZS UW Warszawa 26-19 SMS ZPRP Gdańsk 
       UKS KAR-DO Gdynia 27-32 Vetrex Sokół Kościerzyna 
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 29-20 WKS Grunwald Poznań
      
       16 kolejka 09-10.02.2013
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 29-40 Warmia Anders Group Społem Olsztyn 
       WKS Grunwald Poznań 34-28 UKS KAR-DO Gdynia 
       Vetrex Sokół Kościerzyna 17-25 ZEPTER AZS UW Warszawa
       SMS ZPRP Gdańsk 24-29 Wybrzeże Gdańsk
       KPR Legionowo 32-23 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 25-25 Arot-Astromal Leszno
      
       17 kolejka 16-17.02.2013
      

       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 41-27 GSPR Gorzów Wielkopolski
       KS Wójcik Meble Elbląg 24-29 KPR Legionowo
      
Polski Cukier-Pomezania Malbork 33-31 SMS ZPRP Gdańsk
       Wybrzeże Gdańsk 35-25 Vetrex Sokół Kościerzyna
       ZEPTER AZS UW Warszawa 24-25 WKS Grunwald Poznań
       UKS KAR-DO Gdynia 24-29 Warmia - Anders Group Społem Olsztyn
      
       18 kolejka 23-24.02.2013
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 28-26 UKS KAR-DO Gdynia
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 27-15 ZEPTER AZS UW Warszawa
       WKS Grunwald Poznań 27-38 Wybrzeże Gdańsk
       Vetrex Sokół Kościerzyna 32-32 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       SMS ZPRP Gdańsk 31-32 KS Wójcik Meble Elbląg
      
KPR Legionowo 28-28 Arot-Astromal Leszno
        
       19 kolejka 02-03.03.2013
      

       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 29-34 KPR Legionowo
       Arot-Astromal Leszno 31-32 SMS ZPRP Gdańsk
       KS Wójcik Meble Elbląg 22-24 Vetrex Sokół Kościerzyna
      
Polski Cukier-Pomezania Malbork 38-26 WKS Grunwald Poznań
       Wybrzeże Gdańsk 29-24 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
       ZEPTER AZS UW Warszawa 22-25 UKS KAR-DO Gdynia
      
       20 kolejka 16-17.03.2013
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 0-10 ZEPTER AZS UW Warszawa
       UKS KAR-DO Gdynia 25-30 Wybrzeże Gdańsk
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 27-26 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       KS Wójcik Meble Elbląg 35-26 WKS Grunwald Poznań
      
Vetrex Sokół Kościerzyna 33-37 Arot-Astromal Leszno
       SMS ZPRP Gdańsk 36-36 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
      
       21 kolejka 23-24.03.2013
      

       KPR Legionowo - GSPR Gorzów Wielkopolski
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 30-36 Vetrex Sokół Kościerzyna
       Arot-Astromal Leszno - WKS Grunwald Poznań
       KS Wójcik Meble Elbląg 26-25 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
      
Polski Cukier-Pomezania Malbork 29-32 UKS KAR-DO Gdynia
       Wybrzeże Gdańsk - ZEPTER AZS UW Warszawa
      
       22 kolejka 06-07.04.2013
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 0-10 Wybrzeże Gdańsk
       ZEPTER AZS UW Warszawa 24-28 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       UKS KAR-DO Gdynia 30-28 KS Wójcik Meble Elbląg
       Anders Group Społem Olsztyn 30-30 Arot-Astromal Leszno
       WKS Grunwald Poznań 26-33 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       SMS ZPRP Gdańsk 23-33 KPR Legionowo
      
       23 kolejka 13-14.04.2013
      

       SMS ZPRP Gdańsk 10-0 GSPR Gorzów Wielkopolski
       KPR Legionowo 30-22 Vetrex Sokół Kościerzyna
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 29-30 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
       Arot-Astromal Leszno 37-34 UKS KAR-DO Gdynia
       KS Wójcik Meble Elbląg 25-22 ZEPTER AZS UW Warszawa
       Polski Cukier-Pomezania Malbork 19-31 Wybrzeże Gdańsk
      
       24 kolejka 20-21.04.2013
      

       GSPR Gorzów Wielkopolski 0-10 Polski Cukier-Pomezania Malbork
       Wybrzeże Gdańsk 28-20 KS Wójcik Meble Elbląg
      
ZEPTER AZS UW Warszawa 21-21 Arot-Astromal Leszno
       UKS KAR-DO Gdynia 34-23 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       WKS Grunwald Poznań 24-36 KPR Legionowo
       Vetrex Sokół Kościerzyna 26-27 SMS ZPRP Gdańsk
      
       25 kolejka 27.04.2013
      

       Vetrex Sokół Kościerzyna 10-0 GSPR Gorzów Wielkopolski
       SMS ZPRP Gdańsk 24-22 WKS Grunwald Poznań
       KPR Legionowo 35-25 Warmia Anders Group Społem Olsztyn
       KPR Wolsztyniak Wolsztyn 26-22 ZEPTER AZS UW Warszawa
       Arot-Astromal Leszno 25-32 Wybrzeże Gdańsk
       KS Wójcik Meble Elbląg 27-28 Polski Cukier-Pomezania Malbork
      
      
26 kolejka 04.05.2013
      
       GSPR Gorzów Wielkopolski 0-10 KS Wójcik Meble Elbląg
      
Polski Cukier-Pomezania Malbork 29-26 Arot-Astromal Leszno
       Wybrzeże Gdańsk 32-29 KPR Wolsztyniak Wolsztyn
       UKS KAR-DO Gdynia 26-24 KPR Legionowo
       Warmia Anders Group Społem Olsztyn 26-24 SMS ZPRP Gdańsk
       WKS Grunwald Poznań 28-32 Vetrex Sokół Kościerzyna 
        
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama