UWAGA!

Terminarz II ligi (piłka nożna)

2012-07-24
01:11

 Poniżej przedstawiamy terminarz piłkarskiej II ligi wschodniej w sezonie 2012/2013.

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia
      

       Siarka Tarnobrzeg 0-0 Wigry Suwałki  
       Garbarnia Kraków 0-1 Resovia  
       Unia Tarnów 2-1 Wisła Płock  
       Znicz Pruszków 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Radomiak Radom 1-0 Pogoń Siedlce  
       Concordia Elbląg 0-1 Stal Stalowa Wola
       Wisła Puławy 1-1 Motor Lublin 
       Pelikan Łowicz 2-0 Puszcza Niepołomice  
       Stal Rzeszów 0-0 Olimpia Elbląg  
      

       Kolejka 2 - 15 sierpnia
      
       Wigry Suwałki 1-2 Olimpia Elbląg  
      
Puszcza Niepołomice 1-4 Stal Rzeszów  
       Motor Lublin 2-2 Pelikan Łowicz  
       Stal Stalowa Wola 0-2 Wisła Puławy  
       Pogoń Siedlce 0-0 Concordia Elbląg
      
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Radomiak Radom  
       Wisła Płock 0-0 Znicz Pruszków  
       Resovia 4-1 Unia Tarnów  
       Siarka Tarnobrzeg 1-1 Garbarnia Kraków  
      
       Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
      

       Garbarnia Kraków 0-1 Wigry Suwałki  
       Unia Tarnów 2-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Znicz Pruszków 1-0 Resovia  
       Radomiak Radom 3-1 Wisła Płock  
       Concordia Elbląg 5-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
      
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Siedlce  
       Pelikan Łowicz 1-1 Stal Stalowa Wola  
       Stal Rzeszów 0-0 Motor Lublin  
       Olimpia Elbląg 1-1 Puszcza Niepołomice  
      

       Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
      

       Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki
       Motor Lublin 0-0 Olimpia Elbląg 
      
Stal Stalowa Wola 1-2 Stal Rzeszów  
       Pogoń Siedlce 0-0 Pelikan Łowicz  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wisła Puławy  
       Wisła Płock 3-0 Concordia Elbląg  
       Resovia 5-0 Radomiak Radom  
       Siarka Tarnobrzeg 1-0 Znicz Pruszków  
       Garbarnia Kraków 1-4 Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
      
       Kolejka 5 - 1-2 września
      

       Unia Tarnów 2-1 Wigry Suwałki  
       Znicz Pruszków 1-2 Garbarnia Kraków  
       Radomiak Radom 0-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Concordia Elbląg 1-0 Resovia  
      
Wisła Puławy 0-1 Wisła Płock  
       Pelikan Łowicz 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Stal Rzeszów 1-2 Pogoń Siedlce  
       Olimpia Elbląg 0-0 Stal Stalowa Wola  
      
Puszcza Niepołomice 3-0 Motor Lublin  
      
       Kolejka 6 - 8-9 września
      

       Wigry Suwałki 2-1 Motor Lublin  
       Stal Stalowa Wola 0-4 Puszcza Niepołomice  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Stal Rzeszów
       Wisła Płock 1-2 Pelikan Łowicz  
       Resovia 0-0 Wisła Puławy  
       Siarka Tarnobrzeg 1-1 Concordia Elbląg  
      
Garbarnia Kraków 2-1 Radomiak Radom  
       Unia Tarnów 0-0 Znicz Pruszków  
       Olimpia Elbląg 2-0 Pogoń Siedlce  
      
       Kolejka 7 - 15-16 września
      

       Znicz Pruszków 0-0 Wigry Suwałki  
       Radomiak Radom 2-2 Unia Tarnów  
       Concordia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków  
      
Wisła Puławy 1-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Pelikan Łowicz 0-1 Resovia  
       Stal Rzeszów 1-2 Wisła Płock  
       Olimpia Elbląg 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
      
Puszcza Niepołomice 2-1 Pogoń Siedlce  
       Motor Lublin 0-2 Stal Stalowa Wola  
      
       Kolejka 8 - 19 września
      

       Wigry Suwałki 0-1 Stal Stalowa Wola  
       Pogoń Siedlce 2-1 Motor Lublin  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Puszcza Niepołomice  
       Wisła Płock 2-1 Olimpia Elbląg  
      
Resovia 1-0 Stal Rzeszów  
       Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pelikan Łowicz  
       Garbarnia Kraków 0-3 Wisła Puławy  
       Unia Tarnów 0-2 Concordia Elbląg
      
Znicz Pruszków 2-0 Radomiak Radom  
      
       Kolejka 9 - 22-23 września
      

       Radomiak Radom 1-0 Wigry Suwałki  
       Concordia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków  
      
Wisła Puławy 1-2 Unia Tarnów  
       Pelikan Łowicz 3-0 Garbarnia Kraków  
       Stal Rzeszów 3-2 Siarka Tarnobrzeg  
       Olimpia Elbląg 1-0 Resovia  
      
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Płock  
       Motor Lublin 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Stal Stalowa Wola 3-0 Pogoń Siedlce 
      
       Kolejka 10 - 29-30 września
      
       Wigry Suwałki 1-1 Pogoń Siedlce  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Stal Stalowa Wola 
       Wisła Płock 1-0 Motor Lublin  
       Resovia 0-0 Puszcza Niepołomice  
       Siarka Tarnobrzeg 1-1 Olimpia Elbląg  
      
Garbarnia Kraków 3-2 Stal Rzeszów  
       Unia Tarnów 0-1 Pelikan Łowicz 
       Znicz Pruszków 0-2 Wisła Puławy  
       Radomiak Radom 2-1 Concordia Elbląg  
      
       Kolejka 11 - 6-7 października
      
       Concordia Elbląg 2-0 Wigry Suwałki  
      
Wisła Puławy 1-1 Radomiak Radom  
       Pelikan Łowicz 0-1 Znicz Pruszków  
       Stal Rzeszów 2-0 Unia Tarnów  
       Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków  
      
Puszcza Niepołomice 4-2 Siarka Tarnobrzeg  
       Motor Lublin 1-1 Resovia  
       Stal Stalowa Wola 0-1 Wisła Płock  
       Pogoń Siedlce 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      
       Kolejka 12 - 13-14 października
      

       Wigry Suwałki 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Wisła Płock 2-2 Pogoń Siedlce  
       Resovia 1-1 Stal Stalowa Wola  
       Siarka Tarnobrzeg 4-2 Motor Lublin  
       Garbarnia Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice  
       Unia Tarnów 0-1 Olimpia Elbląg  
      
Znicz Pruszków 1-1 Stal Rzeszów  
       Radomiak Radom 2-0 Pelikan Łowicz  
       Concordia Elbląg 0-1 Wisła Puławy  
      
       Kolejka 13 - 20-21 października
      

       Wisła Puławy 5-2 Wigry Suwałki  
       Pelikan Łowicz 1-0 Concordia Elbląg  
      
Stal Rzeszów 3-1 Radomiak Radom  
       Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków  
      
Puszcza Niepołomice - Unia Tarnów
       Motor Lublin 3-0 Garbarnia Kraków  
       Stal Stalowa Wola 2-2 Siarka Tarnobrzeg 
       Pogoń Siedlce 3-0 Resovia  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wisła Płock  
      
       Kolejka 14 - 27-28 października
      

       Wigry Suwałki 1-2 Wisła Płock  
       Resovia 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Siarka Tarnobrzeg 1-2 Pogoń Siedlce  
       Garbarnia Kraków 2-1 Stal Stalowa Wola  
       Unia Tarnów 1-4 Motor Lublin  
       Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
       Radomiak Radom 0-0 Olimpia Elbląg  
       Concordia Elbląg 2-1 Stal Rzeszów
       Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
      
       Kolejka 15 - 3-4 listopada
      

       Pelikan Łowicz 1-0 Wigry Suwałki  
       Stal Rzeszów 1-1 Wisła Puławy  
       Olimpia Elbląg 0-0 Concordia Elbląg  
      
Puszcza Niepołomice 2-0 Radomiak Radom  
       Motor Lublin 4-2 Znicz Pruszków  
       Stal Stalowa Wola 0-1 Unia Tarnów  
       Pogoń Siedlce 0-1 Garbarnia Kraków  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Siarka Tarnobrzeg 
       Wisła Płock 0-1 Resovia  
      
       Kolejka 16 - 10-11 listopada
      

       Wigry Suwałki 0-1 Resovia  
       Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisła Płock  
       Garbarnia Kraków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Unia Tarnów 3-1 Pogoń Siedlce 
       Znicz Pruszków 3-1 Stal Stalowa Wola  
       Radomiak Radom 3-0 Motor Lublin  
       Concordia Elbląg 0-2 Puszcza Niepołomice  
       Wisła Puławy 0-1 Olimpia Elbląg  
      
Pelikan Łowicz 1-0 Stal Rzeszów  
      
       Kolejka 17 - 17-18 listopada
      

       Stal Rzeszów 0-0 Wigry Suwałki 
       Olimpia Elbląg 1-1 Pelikan Łowicz  
      
Puszcza Niepołomice 2-0 Wisła Puławy  
       Motor Lublin 2-1 Concordia Elbląg 
       Stal Stalowa Wola 1-1 Radomiak Radom  
       Pogoń Siedlce 1-0 Znicz Pruszków  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Unia Tarnów  
       Wisła Płock 1-0 Garbarnia Kraków  
       Resovia - Siarka Tarnobrzeg 
      
       Kolejka 18 - 9-10 marca
      

       Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg
       Resovia 2-1 Garbarnia Kraków  
       Wisła Płock 2-2 Unia Tarnów  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Znicz Pruszków  
       Pogoń Siedlce 4-0 Radomiak Radom 
       Stal Stalowa Wola 2-1 Concordia Elbląg  
      
Motor Lublin 0-2 Wisła Puławy  
       Puszcza Niepołomice 1-3 Pelikan Łowicz  
       Olimpia Elbląg 0-0 Stal Rzeszów
      
       Kolejka 19 - 16-17 marca
      
       Olimpia Elbląg 3-0 Wigry Suwałki  
      
Stal Rzeszów 0-0 Puszcza Niepołomice  
       Pelikan Łowicz 2-1 Motor Lublin  
       Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
       Concordia Elbląg 0-0 Pogoń Siedlce  
      
Radomiak Radom 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Znicz Pruszków 0-3 Wisła Płock  
       Unia Tarnów - Resovia
       Garbarnia Kraków 1-3 Siarka Tarnobrzeg  
      
       Kolejka 20 - 23-24 marca
      

       Wigry Suwałki 3-2 Garbarnia Kraków  
       Siarka Tarnobrzeg 2-2 Unia Tarnów  
       Resovia 3-1 Znicz Pruszków  
       Wisła Płock 2-2 Radomiak Radom  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Concordia Elbląg  
      
Pogoń Siedlce 1-1 Wisła Puławy  
       Stal Stalowa Wola 1-0 Pelikan Łowicz  
       Motor Lublin 1-1 Stal Rzeszów  
       Puszcza Niepołomice 1-0 Olimpia Elbląg  
      
       Kolejka 21 - 30 marca
      

       Wigry Suwałki 2-1 Puszcza Niepołomice
       Olimpia Elbląg 1-0 Motor Lublin  
      
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
       Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
       Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Concordia Elbląg 0-3 Wisła Płock  
      
Radomiak Radom 4-0 Resovia  
       Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
       Unia Tarnów - Garbarnia Kraków
      
       Kolejka 22 - 6-7 kwietnia
      

       Wigry Suwałki 0-2 Unia Tarnów  
       Garbarnia Kraków 1-1 Znicz Pruszków  
       Siarka Tarnobrzeg 1-4 Radomiak Radom  
       Resovia - Concordia Elbląg
      
Wisła Płock 2-1 Wisła Puławy  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz  
       Pogoń Siedlce 2-2 Stal Rzeszów  
       Stal Stalowa Wola 2-1 Olimpia Elbląg  
      
Motor Lublin 1-4 Puszcza Niepołomice  
      
       Kolejka 23 - 13-14 kwietnia
      
       Pogoń Siedlce 0-0 Olimpia Elbląg  
      
Motor Lublin 1-1 Wigry Suwałki  
       Puszcza Niepołomice 3-1 Stal Stalowa Wola  
       Stal Rzeszów 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Pelikan Łowicz 1-2 Wisła Płock  
       Wisła Puławy 0-0 Resovia  
       Concordia Elbląg 0-2 Siarka Tarnobrzeg
       Radomiak Radom 4-1 Garbarnia Kraków  
       Znicz Pruszków 1-1 Unia Tarnów  
      
       Kolejka 24 - 20-21 kwietnia
      

       Wigry Suwałki 0-1 Znicz Pruszków  
       Unia Tarnów 3-1 Radomiak Radom  
       Garbarnia Kraków 1-2 Concordia Elbląg  
      
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Wisła Puławy  
       Resovia 0-1 Pelikan Łowicz  
       Wisła Płock 1-1 Stal Rzeszów  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Elbląg  
       Pogoń Siedlce 2-1 Puszcza Niepołomice  
       Stal Stalowa Wola 1-0 Motor Lublin  
      
       Kolejka 25 - 24 kwietnia
      

       Stal Stalowa Wola 0-1 Wigry Suwałki  
       Motor Lublin 2-1 Pogoń Siedlce  
       Puszcza Niepołomice 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Płock  
      
Stal Rzeszów 0-1 Resovia  
       Pelikan Łowicz 1-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Wisła Puławy 6-1 Garbarnia Kraków  
       Concordia Elbląg 0-1 Unia Tarnów  
      
Radomiak Radom 1-1 Znicz Pruszków  
      
       Kolejka 26 - 27-28 kwietnia
      

       Wigry Suwałki 2-0 Radomiak Radom  
       Znicz Pruszków 5-0 Concordia Elbląg  
      
Unia Tarnów 0-1 Wisła Puławy  
       Garbarnia Kraków 1-1 Pelikan Łowicz  
       Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stal Rzeszów  
       Resovia 0-0 Olimpia Elbląg  
      
Wisła Płock 1-1 Puszcza Niepołomice  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Motor Lublin  
       Pogoń Siedlce 1-0 Stal Stalowa Wola  
      
       Kolejka 27 - 4-5 maja
      

       Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki  
       Stal Stalowa Wola 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Motor Lublin - Wisła Płock
       Puszcza Niepołomice 1-0 Resovia  
       Olimpia Elbląg 0-1 Siarka Tarnobrzeg  
      
Stal Rzeszów 0-0 Garbarnia Kraków  
       Pelikan Łowicz - Unia Tarnów
       Wisła Puławy 1-1 Znicz Pruszków  
       Concordia Elbląg - Radomiak Radom
      

       Kolejka 28 - 8 maja
      
       Wigry Suwałki 3-0 Concordia Elbląg

       Radomiak Radom 0-0 Wisła Puławy  
       Znicz Pruszków 1-3 Pelikan Łowicz  
       Unia Tarnów 1-1 Stal Rzeszów  
       Garbarnia Kraków 1-0 Olimpia Elbląg  
      
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Puszcza Niepołomice  
       Resovia 2-2 Motor Lublin  
       Wisła Płock 2-0 Stal Stalowa Wola  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pogoń Siedlce  
      
       Kolejka 29 - 11-12 maja
      

       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Wigry Suwałki  
       Pogoń Siedlce 2-2 Wisła Płock  
       Stal Stalowa Wola 0-1 Resovia  
       Motor Lublin 2-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków
       Olimpia Elbląg 1-1 Unia Tarnów  
      
Stal Rzeszów 0-1 Znicz Pruszków  
       Pelikan Łowicz 0-2 Radomiak Radom  
       Wisła Puławy 1-0 Concordia Elbląg  
      
       Kolejka 30 - 18-19 maja
      

       Wigry Suwałki 3-0 Wisła Puławy  
       Concordia Elbląg 0-3 Pelikan Łowicz  
      
Radomiak Radom 1-1 Stal Rzeszów  
       Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Elbląg  
      
Unia Tarnów 0-1 Puszcza Niepołomice  
       Garbarnia Kraków 2-1 Motor Lublin  
       Siarka Tarnobrzeg 1-2 Stal Stalowa Wola  
       Resovia 2-0 Pogoń Siedlce  
       Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      
       Kolejka 31 - 25-26 maja
      

       Wisła Płock 1-0 Wigry Suwałki  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Resovia  
       Pogoń Siedlce 3-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Stal Stalowa Wola 2-0 Garbarnia Kraków  
       Motor Lublin 3-1 Unia Tarnów  
       Puszcza Niepołomice 1-0 Znicz Pruszków  
       Olimpia Elbląg 1-0 Radomiak Radom  
       Stal Rzeszów 3-2 Concordia Elbląg  
      
Pelikan Łowicz 1-1 Wisła Puławy  
      
       Kolejka 32 - 1 czerwca 
      

       Wigry Suwałki 1-2 Pelikan Łowicz  
       Wisła Puławy 1-0 Stal Rzeszów  
       Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Elbląg  
      
Radomiak Radom 0-1 Puszcza Niepołomice  
       Znicz Pruszków 3-0 Motor Lublin  
       Unia Tarnów 0-1 Stal Stalowa Wola  
       Garbarnia Kraków 3-5 Pogoń Siedlce  
       Siarka Tarnobrzeg 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Resovia 0-3 Wisła Płock  
      
       Kolejka 33 - 1 czerwca
      

       Resovia 3-1 Wigry Suwałki  
       Wisła Płock 5-0 Siarka Tarnobrzeg  
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Garbarnia Kraków  
       Pogoń Siedlce 2-0 Unia Tarnów  
       Stal Stalowa Wola 0-2 Znicz Pruszków  
       Motor Lublin 3-0 Radomiak Radom  
       Puszcza Niepołomice 1-1 Concordia Elbląg  
       Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Puławy  
      
Stal Rzeszów 2-1 Pelikan Łowicz  
      
       Kolejka 34 - 8 czerwca
      

       Wigry Suwałki 4-0 Stal Rzeszów  
       Pelikan Łowicz 3-2 Olimpia Elbląg  
      
Wisła Puławy 2-3 Puszcza Niepołomice  
       Concordia Elbląg 3-0 Motor Lublin  
      
Radomiak Radom 0-0 Stal Stalowa Wola  
       Znicz Pruszków 1-0 Pogoń Siedlce  
       Unia Tarnów 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
       Garbarnia Kraków 2-2 Wisła Płock  
       Siarka Tarnobrzeg 1-2 Resovia 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama