UWAGA!

Terminarz III ligi (piłka nożna)

2012-07-24
00:55

Poniżej przedstawiamy terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2012/2013. 

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
      

       Wissa Szczuczyn 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Warmia Grajewo 2-3 Granica Kętrzyn  
       Olimpia 2004 Elbląg 3-3 Huragan Morąg  
      
Start Działdowo 1-1 Motor Lubawa  
       Sokół Ostróda 0-2 MKS Korsze  
       Orzeł Kolno 0-1 ŁKS 1926 Łomża  
       Płomień Ełk 2-4 Mrągowia Mrągowo  
       Olimpia Zambrów 2-0 Tur Bielsk Podlaski  
      
       Kolejka 2 - 18-19 sierpnia
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Tur Bielsk Podlaski  
       Mrągowia Mrągowo 1-0 Olimpia Zambrów  
       ŁKS 1926 Łomża 1-2 Płomień Ełk  
       MKS Korsze 5-0 Orzeł Kolno  
       Motor Lubawa 1-2 Sokół Ostróda  
       Huragan Morąg 3-1 Start Działdowo  
       Granica Kętrzyn 4-2 Olimpia 2004 Elbląg  
      
Wissa Szczuczyn 1-0 Warmia Grajewo  
      
       Kolejka 3 - 22 sierpnia
      

       Warmia Grajewo 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Olimpia 2004 Elbląg 0-0 Wissa Szczuczyn  
      
Start Działdowo 1-2 Granica Kętrzyn  
       Sokół Ostróda 0-1 Huragan Morąg  
       Orzeł Kolno 1-4 Motor Lubawa  
       Płomień Ełk 6-0 MKS Korsze  
       Olimpia Zambrów 0-1 ŁKS 1926 Łomża  
       Tur Bielsk Podlaski 1-3 Mrągowia Mrągowo  
      
       Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-3 Mrągowia Mrągowo  
       ŁKS 1926 Łomża 2-1 Tur Bielsk Podlaski  
       MKS Korsze 1-0 Olimpia Zambrów  
       Motor Lubawa 1-3 Płomień Ełk  
       Huragan Morąg 2-0 Orzeł Kolno  
       Granica Kętrzyn 2-0 Sokół Ostróda  
       Wissa Szczuczyn 0-0 Start Działdowo  
       Warmia Grajewo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
      
       Kolejka 5 - 1-2 września
      
       Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 
      
Start Działdowo 0-1 Warmia Grajewo 
       Sokół Ostróda 5-1 Wissa Szczuczyn 
       Orzeł Kolno 1-2 Granica Kętrzyn 
       Płomień Ełk 1-1 Huragan Morąg 
       Olimpia Zambrów 2-1 Motor Lubawa 
       Tur Bielsk Podlaski 2-2 MKS Korsze 
       Mrągowia Mrągowo 3-1 ŁKS 1926 Łomża 
      
       Kolejka 6 - 5 września
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 ŁKS 1926 Łomża 
       MKS Korsze 2-4 Mrągowia Mrągowo 
       Motor Lubawa 0-0 Tur Bielsk Podlaski 
       Huragan Morąg 0-1 Olimpia Zambrów 
       Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Ełk 
       Wissa Szczuczyn 6-0 Orzeł Kolno 
       Warmia Grajewo 2-4 Sokół Ostróda 
       Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Start Działdowo 
      

       Kolejka 7 - 8-9 września
      

       Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Sokół Ostróda 0-2 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Orzeł Kolno 1-5 Warmia Grajewo 
       Płomień Ełk 2-0 Wissa Szczuczyn 
       Olimpia Zambrów 4-0 Granica Kętrzyn 
       Tur Bielsk Podlaski 1-0 Huragan Morąg 
       Mrągowia Mrągowo 0-3 Motor Lubawa 
       ŁKS 1926 Łomża 2-0 MKS Korsze 
      
       Kolejka 8 - 15-16 września
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 MKS Korsze 
       Motor Lubawa 0-3 ŁKS 1926 Łomża 
       Huragan Morąg 1-2 Mrągowia Mrągowo 
       Granica Kętrzyn 0-3 Tur Bielsk Podlaski 
       Wissa Szczuczyn 2-3 Olimpia Zambrów 
       Warmia Grajewo 1-1 Płomień Ełk 
       Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Orzeł Kolno 
      
Start Działdowo 3-1 Sokół Ostróda 
      
       Kolejka 9 - 22-23 września
      

       Sokół Ostróda 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Orzeł Kolno 0-2 Start Działdowo 
       Płomień Ełk 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
       Olimpia Zambrów 3-1 Warmia Grajewo 
       Tur Bielsk Podlaski 2-1 Wissa Szczuczyn 
       Mrągowia Mrągowo 4-0 Granica Kętrzyn 
       ŁKS 1926 Łomża 2-0 Huragan Morąg 
       MKS Korsze 1-2 Motor Lubawa 
      
       Kolejka 10 - 29-30 września
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-3 Motor Lubawa 
       Huragan Morąg 0-0 MKS Korsze 
       Granica Kętrzyn 2-0 ŁKS 1926 Łomża 
       Wissa Szczuczyn 1-1 Mrągowia Mrągowo 
       Warmia Grajewo 0-0 Tur Bielsk Podlaski 
       Olimpia 2004 Elbląg 0-1 Olimpia Zambrów 
      
Start Działdowo 1-1 Płomień Ełk 
       Sokół Ostróda 1-0 Orzeł Kolno 
      
       Kolejka 11 - 6-7 października
      

       Orzeł Kolno 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Płomień Ełk 0-4 Sokół Ostróda 
       Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo 
       Tur Bielsk Podlaski 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Mrągowia Mrągowo 1-0 Warmia Grajewo 
       ŁKS 1926 Łomża 1-2 Wissa Szczuczyn 
       MKS Korsze 7-0 Granica Kętrzyn 
       Motor Lubawa 1-1 Huragan Morąg 
      
       Kolejka 12 - 13-14 października
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Huragan Morąg 
       Granica Kętrzyn 2-0 Motor Lubawa 
       Wissa Szczuczyn 1-2 MKS Korsze 
       Warmia Grajewo 1-0 ŁKS 1926 Łomża 
       Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Mrągowia Mrągowo
       Start Działdowo 2-1 Tur Bielsk Podlaski 
       Sokół Ostróda 2-1 Olimpia Zambrów 
       Orzeł Kolno 1-4 Płomień Ełk 
      
       Kolejka 13 - 20-21 października
      

       Płomień Ełk 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Olimpia Zambrów 6-0 Orzeł Kolno 
       Tur Bielsk Podlaski 1-1 Sokół Ostróda 
       Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo 
       ŁKS 1926 Łomża 0-2 Olimpia 2004 Elbląg 
      
MKS Korsze 4-1 Warmia Grajewo 
       Motor Lubawa 0-3 Wissa Szczuczyn 
       Huragan Morąg 1-2 Granica Kętrzyn 
      
       Kolejka 14 - 27-28 października
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka - Granica Kętrzyn
       Wissa Szczuczyn 1-0 Huragan Morąg 
       Warmia Grajewo 3-1 Motor Lubawa 
       Olimpia 2004 Elbląg 1-1 MKS Korsze
       Start Działdowo 0-0 ŁKS 1926 Łomża 
       Sokół Ostróda 1-1 Mrągowia Mrągowo 
       Orzeł Kolno 2-5 Tur Bielsk Podlaski 
       Płomień Ełk 0-0 Olimpia Zambrów 
      
       Kolejka 15 - 3-4 listopada
      

       Olimpia Zambrów 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Tur Bielsk Podlaski 0-1 Płomień Ełk 
       Mrągowia Mrągowo 3-1 Orzeł Kolno 
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Sokół Ostróda 
       MKS Korsze 3-0 Start Działdowo 
       Motor Lubawa 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Huragan Morąg 1-0 Warmia Grajewo 
       Granica Kętrzyn 1-2 Wissa Szczuczyn 
      
       Kolejka 16 - 10-11 listopada
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Wissa Szczuczyn 
       Granica Kętrzyn 2-2 Warmia Grajewo 
       Huragan Morąg 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Motor Lubawa 1-2 Start Działdowo 
       MKS Korsze 1-0 Sokół Ostróda 
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Orzeł Kolno 
       Mrągowia Mrągowo 0-1 Płomień Ełk 
       Tur Bielsk Podlaski 1-0 Olimpia Zambrów 
      
       Kolejka 17 - 17-18 listopada
      

       Tur Bielsk Podlaski 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Olimpia Zambrów 3-0 Mrągowia Mrągowo 
       Płomień Ełk 0-3 ŁKS 1926 Łomża 
       Orzeł Kolno 0-2 MKS Korsze 
       Sokół Ostróda 2-1 Motor Lubawa 
       Start Działdowo 2-2 Huragan Morąg 
       Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Granica Kętrzyn 
      
Warmia Grajewo 1-2 Wissa Szczuczyn 
      
       Kolejka 18
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Warmia Grajewo 
       Wissa Szczuczyn 1-0 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Granica Kętrzyn 0-1 Start Działdowo 
       Huragan Morąg 1-1 Sokół Ostróda 
       Motor Lubawa 2-1 Orzeł Kolno 
       MKS Korsze 2-1 Płomień Ełk 
       ŁKS 1926 Łomża - Olimpia Zambrów
       Mrągowia Mrągowo 5-1 Tur Bielsk Podlaski 
      
       Kolejka 19
      

       Mrągowia Mrągowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Tur Bielsk Podlaski 0-0 ŁKS 1926 Łomża 
       Olimpia Zambrów 3-0 MKS Korsze 
       Płomień Ełk 4-0 Motor Lubawa 
       Orzeł Kolno 0-4 Huragan Morąg 
       Sokół Ostróda 1-0 Granica Kętrzyn 
       Start Działdowo 1-1 Wissa Szczuczyn 
       Olimpia 2004 Elbląg 1-1 Warmia Grajewo 
      

       Kolejka 20
      
       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Warmia Grajewo 1-1 Start Działdowo 
       Wissa Szczuczyn 0-3 Sokół Ostróda 
       Granica Kętrzyn 1-1 Orzeł Kolno 
       Huragan Morąg 4-3 Płomień Ełk 
       Motor Lubawa 0-0 Olimpia Zambrów 
       MKS Korsze 3-0 Tur Bielsk Podlaski 
       ŁKS 1926 Łomża - Mrągowia Mrągowo
      
       Kolejka 21
      

       ŁKS 1926 Łomża 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Mrągowia Mrągowo 3-2 MKS Korsze 
       Tur Bielsk Podlaski 1-0 Motor Lubawa 
       Olimpia Zambrów 1-0 Huragan Morąg 
       Płomień Ełk 3-1 Granica Kętrzyn 
       Orzeł Kolno 1-1 Wissa Szczuczyn 
       Sokół Ostróda 2-0 Warmia Grajewo
       Start Działdowo 1-0 Olimpia 2004 Elbląg 
      
       Kolejka 22
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo 
       Olimpia 2004 Elbląg 0-0 Sokół Ostróda 
      
Warmia Grajewo 1-1 Orzeł Kolno 
       Wissa Szczuczyn 0-1 Płomień Ełk 
       Granica Kętrzyn 0-1 Olimpia Zambrów 
       Huragan Morąg 0-1 Tur Bielsk Podlaski 
       Motor Lubawa 0-1 Mrągowia Mrągowo 
       MKS Korsze 1-0 ŁKS 1926 Łomża 
      
       Kolejka 23
      

       MKS Korsze 4-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       ŁKS 1926 Łomża 1-1 Motor Lubawa 
       Mrągowia Mrągowo 0-2 Huragan Morąg 
       Tur Bielsk Podlaski 3-1 Granica Kętrzyn 
       Olimpia Zambrów 4-0 Wissa Szczuczyn 
       Płomień Ełk 2-0 Warmia Grajewo 
       Orzeł Kolno 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Sokół Ostróda 0-0 Start Działdowo 
      
       Kolejka 24
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 4-2 Sokół Ostróda 
       Start Działdowo 1-2 Orzeł Kolno 
       Olimpia 2004 Elbląg 0-1 Płomień Ełk 
      
Warmia Grajewo 1-7 Olimpia Zambrów 
       Wissa Szczuczyn 1-2 Tur Bielsk Podlaski 
       Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo 
       Huragan Morąg 3-2 ŁKS 1926 Łomża 
       Motor Lubawa 2-6 MKS Korsze 
      
       Kolejka 25
      
      
Motor Lubawa 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       MKS Korsze 0-3 Huragan Morąg 
       ŁKS 1926 Łomża 2-0 Granica Kętrzyn 
       Mrągowia Mrągowo 2-1 Wissa Szczuczyn 
       Tur Bielsk Podlaski 0-1 Warmia Grajewo 
       Olimpia Zambrów 0-0 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Płomień Ełk 0-0 Start Działdowo 
       Orzeł Kolno 0-3 Sokół Ostróda 
      
       Kolejka 26
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Orzeł Kolno 
       Sokół Ostróda 1-1 Płomień Ełk 
       Start Działdowo 2-0 Olimpia Zambrów 
       Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Tur Bielsk Podlaski 
      
Warmia Grajewo 2-3 Mrągowia Mrągowo 
       Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża
       Granica Kętrzyn 2-0 MKS Korsze 
       Huragan Morąg 1-1 Motor Lubawa 
      
       Kolejka 27
      

       Huragan Morąg 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Motor Lubawa 4-2 Granica Kętrzyn 
       MKS Korsze 0-1 Wissa Szczuczyn 
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Warmia Grajewo 
       Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 
      
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Start Działdowo 
       Olimpia Zambrów 5-0 Sokół Ostróda 
       Płomień Ełk 6-0 Orzeł Kolno 
      
       Kolejka 28
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Płomień Ełk 
       Orzeł Kolno 2-3 Olimpia Zambrów 
       Sokół Ostróda 0-0 Tur Bielsk Podlaski 
       Start Działdowo 2-0 Mrągowia Mrągowo 
       Olimpia 2004 Elbląg 3-0 ŁKS 1926 Łomża 
      
Warmia Grajewo 2-1 MKS Korsze 
       Wissa Szczuczyn 1-0 Motor Lubawa 
       Granica Kętrzyn 3-0 Huragan Morąg 
      
       Kolejka 29
      
       Granica Kętrzyn 0-4 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Huragan Morąg 1-1 Wissa Szczuczyn 
       Motor Lubawa 3-2 Warmia Grajewo 
       MKS Korsze 2-3 Olimpia 2004 Elbląg
       ŁKS 1926 Łomża 0-3 Start Działdowo 
       Mrągowia Mrągowo 0-3 Sokół Ostróda 
       Tur Bielsk Podlaski 4-0 Orzeł Kolno 
       Olimpia Zambrów 4-0 Płomień Ełk 
      
       Kolejka 30
      

       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Olimpia Zambrów 
       Płomień Ełk 2-0 Tur Bielsk Podlaski 
       Orzeł Kolno 0-3 Mrągowia Mrągowo 
       Sokół Ostróda 0-3 ŁKS 1926 Łomża 
       Start Działdowo 4-0 MKS Korsze 
       Olimpia 2004 Elbląg 1-4 Motor Lubawa 
      
Warmia Grajewo 1-3 Huragan Morąg 
       Wissa Szczuczyn 2-0 Granica Kętrzyn 
      
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama