UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz IV ligi (piłka nożna)

2012-07-24
00:45

Poniżej przedstawiamy terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2012/2013. 

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
      

       Zatoka Braniewo 2-4 Vęgoria Węgorzewo  
       Omulew Wielbark 2-2 Mamry Giżycko  
       DKS Dobre Miasto 0-1 Stomil II Olsztyn  
       Polonia Iłowo 2-3 Pisa Barczewo  
       Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Start Nidzica  
       Znicz Biała Piska 1-0 GKS Wikielec  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Błękitni Pasym  
       Rominta Gołdap 0-1 Barkas Tolkmicko  
      
       Kolejka 2 - 15 sierpnia
      
       Vęgoria Węgorzewo 1-4 Barkas Tolkmicko 
       Błękitni Pasym 0-1 Rominta Gołdap 
       GKS Wikielec 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Start Nidzica 1-1 Znicz Biała Piska 
       Pisa Barczewo 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Stomil II Olsztyn 4-0 Polonia Iłowo 
       Mamry Giżycko 1-1 DKS Dobre Miasto 
       Zatoka Braniewo 0-0 Omulew Wielbark 
      
       Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
      
       Omulew Wielbark 1-1 Vęgoria Węgorzewo 
       DKS Dobre Miasto 0-0 Zatoka Braniewo 
       Polonia Iłowo 2-2 Mamry Giżycko 
       Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Stomil II Olsztyn 
       Znicz Biała Piska 1-4 Pisa Barczewo 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Start Nidzica 
       Rominta Gołdap 1-1 GKS Wikielec 
       Barkas Tolkmicko 3-0 Błękitni Pasym 
      
       Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
      

       Vęgoria Węgorzewo 3-3 Błękitni Pasym 
       GKS Wikielec 1-2 Barkas Tolkmicko 
       Start Nidzica 0-1 Rominta Gołdap 
       Pisa Barczewo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Stomil II Olsztyn 3-1 Znicz Biała Piska 
       Mamry Giżycko 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Zatoka Braniewo 0-1 Polonia Iłowo 
       Omulew Wielbark 0-0 DKS Dobre Miasto 
      
       Kolejka 5 - 1-2 września
      

       DKS Dobre Miasto 1-5 Vęgoria Węgorzewo 
       Polonia Iłowo 2-0 Omulew Wielbark 
       Orzeł Janowiec Kościelny 0-4 Zatoka Braniewo 
       Znicz Biała Piska 7-0 Mamry Giżycko 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Stomil II Olsztyn 
       Rominta Gołdap 1-0 Pisa Barczewo 
       Barkas Tolkmicko 7-0 Start Nidzica 
       Błękitni Pasym 1-4 GKS Wikielec 
      
       Kolejka 6 - 8-9 września
      
       Vęgoria Węgorzewo 0-4 GKS Wikielec 
       Start Nidzica 0-3 Błękitni Pasym 
       Pisa Barczewo 1-1 Barkas Tolkmicko 
       Stomil II Olsztyn 0-3 Rominta Gołdap 
       Mamry Giżycko 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Zatoka Braniewo 1-2 Znicz Biała Piska 
       Omulew Wielbark 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 
       DKS Dobre Miasto 2-0 Polonia Iłowo 
      
       Kolejka 7 - 15-16 września
      

       Polonia Iłowo 2-0 Vęgoria Węgorzewo 
       Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 DKS Dobre Miasto 
       Znicz Biała Piska 3-0 Omulew Wielbark 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Zatoka Braniewo 
       Rominta Gołdap 1-0 Mamry Giżycko 
       Barkas Tolkmicko 3-1 Stomil II Olsztyn 
       Błękitni Pasym 0-1 Pisa Barczewo 
       GKS Wikielec 3-0 Start Nidzica 
      
       Kolejka 8 - 22-23 września
      

       Vęgoria Węgorzewo 2-1 Start Nidzica 
       Pisa Barczewo 0-0 GKS Wikielec 
       Stomil II Olsztyn 0-0 Błękitni Pasym 
       Mamry Giżycko 0-1 Barkas Tolkmicko 
       Zatoka Braniewo 0-2 Rominta Gołdap 
       Omulew Wielbark 3-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       DKS Dobre Miasto 0-3 Znicz Biała Piska 
       Polonia Iłowo 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 
      
       Kolejka 9 - 29-30 września
      

       Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Vęgoria Węgorzewo 
       Znicz Biała Piska 8-0 Polonia Iłowo 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 DKS Dobre Miasto 
       Rominta Gołdap 0-0 Omulew Wielbark 
       Barkas Tolkmicko 6-0 Zatoka Braniewo 
       Błękitni Pasym 1-3 Mamry Giżycko 
       GKS Wikielec 2-4 Stomil II Olsztyn 
       Start Nidzica 0-0 Pisa Barczewo 
      
       Kolejka 10 - 6-7 października
      

       Vęgoria Węgorzewo 4-1 Pisa Barczewo 
       Stomil II Olsztyn 4-1 Start Nidzica 
       Mamry Giżycko 0-2 GKS Wikielec 
       Zatoka Braniewo 3-1 Błękitni Pasym 
       Omulew Wielbark 0-2 Barkas Tolkmicko 
       DKS Dobre Miasto 1-2 Rominta Gołdap 
       Polonia Iłowo 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Orzeł Janowiec Kościelny 0-6 Znicz Biała Piska 
      
       Kolejka 11 - 10 października

      
       Znicz Biała Piska 4-1 Vęgoria Węgorzewo 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Rominta Gołdap - Polonia Iłowo
       Barkas Tolkmicko 4-0 DKS Dobre Miasto 
       Błękitni Pasym 3-1 Omulew Wielbark 
       GKS Wikielec 3-1 Zatoka Braniewo 
       Start Nidzica 0-3 Mamry Giżycko 
       Pisa Barczewo 2-1 Stomil II Olsztyn 
      
       Kolejka 12 - 13-14 października
      

       Vęgoria Węgorzewo 2-4 Stomil II Olsztyn 
       Mamry Giżycko 0-4 Pisa Barczewo 
       Zatoka Braniewo 1-6 Start Nidzica 
       Omulew Wielbark 0-4 GKS Wikielec 
       DKS Dobre Miasto 2-0 Błękitni Pasym 
       Polonia Iłowo 0-2 Barkas Tolkmicko 
       Orzeł Janowiec Kościelny 1-4 Rominta Gołdap 
       Znicz Biała Piska 3-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
      
       Kolejka 13 - 20-21 października
      

       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Vęgoria Węgorzewo 
       Rominta Gołdap 4-1 Znicz Biała Piska 
       Barkas Tolkmicko 3-0 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Błękitni Pasym 1-0 Polonia Iłowo 
       GKS Wikielec 1-0 DKS Dobre Miasto 
       Start Nidzica 0-1 Omulew Wielbark 
       Pisa Barczewo 7-3 Zatoka Braniewo 
       Stomil II Olsztyn 3-0 Mamry Giżycko 
      
       Kolejka 14 - 27-28 października
      

       Vęgoria Węgorzewo 1-2 Mamry Giżycko 
       Zatoka Braniewo 1-4 Stomil II Olsztyn 
       Omulew Wielbark 1-2 Pisa Barczewo 
       DKS Dobre Miasto 1-2 Start Nidzica 
       Polonia Iłowo 5-3 GKS Wikielec 
       Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Błękitni Pasym 
       Znicz Biała Piska 1-0 Barkas Tolkmicko 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Rominta Gołdap 
      
       Kolejka 15 - 3-4 listopada
      

       Rominta Gołdap 2-2 Vęgoria Węgorzewo 
       Barkas Tolkmicko 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Błękitni Pasym 1-2 Znicz Biała Piska
       GKS Wikielec 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Start Nidzica 2-0 Polonia Iłowo 
       Pisa Barczewo 2-1 DKS Dobre Miasto 
       Stomil II Olsztyn 1-2 Omulew Wielbark 
       Mamry Giżycko 3-0 Zatoka Braniewo 
      
       Kolejka 16
      

       Vęgoria Węgorzewo 3-0 Zatoka Braniewo 
       Mamry Giżycko 0-4 Omulew Wielbark 
       Stomil II Olsztyn 6-0 DKS Dobre Miasto 
       Pisa Barczewo 1-0 Polonia Iłowo 
       Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Start Nidzica
       GKS Wikielec 1-0 Znicz Biała Piska 
       Błękitni Pasym 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Barkas Tolkmicko 4-0 Rominta Gołdap 
      
       Kolejka 17
      

       Barkas Tolkmicko 5-0 Vęgoria Węgorzewo 
       Rominta Gołdap 3-1 Błękitni Pasym 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-4 GKS Wikielec 
       Znicz Biała Piska 8-4 Start Nidzica 
       Orzeł Janowiec Kościelny 4-4 Pisa Barczewo 
       Polonia Iłowo 2-1 Stomil II Olsztyn 
       DKS Dobre Miasto 0-1 Mamry Giżycko 
       Omulew Wielbark 0-0 Zatoka Braniewo 
      
       Kolejka 18
      

       Vęgoria Węgorzewo 1-3 Omulew Wielbark 
       Zatoka Braniewo 2-2 DKS Dobre Miasto 
       Mamry Giżycko 1-1 Polonia Iłowo 
       Stomil II Olsztyn 6-1 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Pisa Barczewo 1-2 Znicz Biała Piska 
       Start Nidzica 0-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       GKS Wikielec 2-1 Rominta Gołdap 
       Błękitni Pasym 1-7 Barkas Tolkmicko 
      
       Kolejka 19
      
       Błękitni Pasym - Vęgoria Węgorzewo
       Barkas Tolkmicko 2-1 GKS Wikielec 
       Rominta Gołdap - Start Nidzica
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pisa Barczewo
       Znicz Biała Piska 4-1 Stomil II Olsztyn 
       Orzeł Janowiec Kościelny - Mamry Giżycko
       Polonia Iłowo 1-0 Zatoka Braniewo 
       DKS Dobre Miasto - Omulew Wielbark
      
       Kolejka 20
      

       Vęgoria Węgorzewo 0-2 DKS Dobre Miasto 
       Omulew Wielbark 1-1 Polonia Iłowo 
       Zatoka Braniewo 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Mamry Giżycko 0-5 Znicz Biała Piska 
       Stomil II Olsztyn 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Pisa Barczewo 2-1 Rominta Gołdap 
       Start Nidzica 0-0 Barkas Tolkmicko 
       GKS Wikielec 1-1 Błękitni Pasym 
      
       Kolejka 21
      

       GKS Wikielec 1-1 Vęgoria Węgorzewo 
       Błękitni Pasym 1-3 Start Nidzica 
       Barkas Tolkmicko 2-2 Pisa Barczewo 
       Rominta Gołdap 2-0 Stomil II Olsztyn 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Mamry Giżycko 
       Znicz Biała Piska 1-0 Zatoka Braniewo 
       Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Omulew Wielbark 
       Polonia Iłowo 1-2 DKS Dobre Miasto 
      
       Kolejka 22
      
       Vęgoria Węgorzewo 3-0 Polonia Iłowo 
       DKS Dobre Miasto 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Omulew Wielbark 2-2 Znicz Biała Piska 
       Zatoka Braniewo 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Mamry Giżycko 0-0 Rominta Gołdap 
       Stomil II Olsztyn 0-3 Barkas Tolkmicko 
       Pisa Barczewo 4-0 Błękitni Pasym 
       Start Nidzica 1-2 GKS Wikielec 
      
       Kolejka 23
      

       Start Nidzica 0-0 Vęgoria Węgorzewo 
       GKS Wikielec 3-0 Pisa Barczewo 
       Błękitni Pasym 1-1 Stomil II Olsztyn 
       Barkas Tolkmicko 7-1 Mamry Giżycko 
       Rominta Gołdap 1-0 Zatoka Braniewo 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Omulew Wielbark 
       Znicz Biała Piska 1-0 DKS Dobre Miasto 
       Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Polonia Iłowo 
      
       Kolejka 24
      

       Vęgoria Węgorzewo 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Polonia Iłowo 1-4 Znicz Biała Piska 
       DKS Dobre Miasto 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Omulew Wielbark 1-4 Rominta Gołdap 
       Zatoka Braniewo 0-1 Barkas Tolkmicko 
       Mamry Giżycko 7-1 Błękitni Pasym 
       Stomil II Olsztyn 3-4 GKS Wikielec 
       Pisa Barczewo 4-0 Start Nidzica 
      
       Kolejka 25
      

       Pisa Barczewo 1-1 Vęgoria Węgorzewo 
       Start Nidzica 2-2 Stomil II Olsztyn 
       GKS Wikielec 2-2 Mamry Giżycko 
       Błękitni Pasym 1-2 Zatoka Braniewo 
       Barkas Tolkmicko 4-0 Omulew Wielbark 
       Rominta Gołdap 4-3 DKS Dobre Miasto 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-1 Polonia Iłowo 
       Znicz Biała Piska 3-2 Orzeł Janowiec Kościelny 
      
       Kolejka 26
      

       Vęgoria Węgorzewo 0-8 Znicz Biała Piska 
       Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Polonia Iłowo 1-3 Rominta Gołdap 
       DKS Dobre Miasto 0-3 Barkas Tolkmicko 
       Omulew Wielbark 2-0 Błękitni Pasym 
       Zatoka Braniewo 0-1 GKS Wikielec 
       Mamry Giżycko 2-2 Start Nidzica 
       Stomil II Olsztyn 0-0 Pisa Barczewo 
      
       Kolejka 27
      

       Stomil II Olsztyn 1-0 Vęgoria Węgorzewo 
       Pisa Barczewo 5-0 Mamry Giżycko 
       Start Nidzica 1-2 Zatoka Braniewo 
       GKS Wikielec 1-0 Omulew Wielbark 
       Błękitni Pasym 1-2 DKS Dobre Miasto 
       Barkas Tolkmicko 3-0 Polonia Iłowo 
       Rominta Gołdap 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Znicz Biała Piska 
      
       Kolejka 28
      

       Vęgoria Węgorzewo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Znicz Biała Piska 3-1 Rominta Gołdap 
       Orzeł Janowiec Kościelny 1-4 Barkas Tolkmicko 
       Polonia Iłowo 0-4 Błękitni Pasym 
       DKS Dobre Miasto 1-1 GKS Wikielec 
       Omulew Wielbark 4-1 Start Nidzica 
       Zatoka Braniewo 1-0 Pisa Barczewo 
       Mamry Giżycko 7-0 Stomil II Olsztyn 
      
       Kolejka 29
      
       Mamry Giżycko 2-1 Vęgoria Węgorzewo 
       Stomil II Olsztyn 3-4 Zatoka Braniewo 
       Pisa Barczewo 1-1 Omulew Wielbark 
       Start Nidzica 0-1 DKS Dobre Miasto 
       GKS Wikielec 3-0 Polonia Iłowo 
       Błękitni Pasym 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Barkas Tolkmicko 2-0 Znicz Biała Piska 
       Rominta Gołdap 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
      
       Kolejka 30
      

       Vęgoria Węgorzewo 1-3 Rominta Gołdap 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Barkas Tolkmicko
       Znicz Biała Piska - Błękitni Pasym
       Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Wikielec
       Polonia Iłowo - Start Nidzica
       DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
       Omulew Wielbark - Stomil II Olsztyn
       Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
        
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama