UWAGA!

Terminarz V ligi (piłka nożna)

2012-07-24
00:35

 Poniżej predstawiamy terminarz warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej w sezonie 2013/2014.

Kolejka 1 
      
       Zamek Kurzętnik - Błękitni Orneta
       Zalew Frombork - Concordia II Elbląg
       Unia Susz - Polonia Iłowo
       Tęcza Miłomłyn - Syrena Młynary
       Grunwald Gierzwałd - Kormoran Zwierzewo
       GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec Kościelny
       Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk
       Ossa Biskupiec Pomorski - Ewingi Zalewo
      
       Kolejka 2

      
       Błękitni Orneta - Ewingi Zalewo
       Polonia Pasłęk - Ossa Biskupiec Pomorski
       Orzeł Janowiec Kościelny - Radomniak Radomno
       Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda
       Syrena Młynary - Grunwald Gierzwałd
       Polonia Iłowo - Tęcza Miłomłyn
       Concordia II Elbląg - Unia Susz
       Zamek Kurzętnik - Zalew Frombork
      
       Kolejka 3

      
       Zalew Frombork - Błękitni Orneta
       Unia Susz - Zamek Kurzętnik
       Tęcza Miłomłyn - Concordia II Elbląg
       Grunwald Gierzwałd - Polonia Iłowo
       GKS Stawiguda - Syrena Młynary
       Radomniak Radomno - Kormoran Zwierzewo
       Ossa Biskupiec Pomorski - Orzeł Janowiec Kościelny
       Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk
      
       Kolejka 4

      
       Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk
       Orzeł Janowiec Kościelny - Ewingi Zalewo
       Kormoran Zwierzewo - Ossa Biskupiec Pomorski
       Syrena Młynary - Radomniak Radomno
       Polonia Iłowo - GKS Stawiguda
       Concordia II Elbląg - Grunwald Gierzwałd
       Zamek Kurzętnik - Tęcza Miłomłyn
       Zalew Frombork - Unia Susz
      
       Kolejka 5

      
       Unia Susz - Błękitni Orneta
       Tęcza Miłomłyn - Zalew Frombork
       Grunwald Gierzwałd - Zamek Kurzętnik
       GKS Stawiguda - Concordia II Elbląg
       Radomniak Radomno - Polonia Iłowo
       Ossa Biskupiec Pomorski - Syrena Młynary
       Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo
       Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny
      
       Kolejka 6

      
       Błękitni Orneta - Orzeł Janowiec Kościelny
       Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk
       Syrena Młynary - Ewingi Zalewo
       Polonia Iłowo - Ossa Biskupiec Pomorski
       Concordia II Elbląg - Radomniak Radomno
       Zamek Kurzętnik - GKS Stawiguda
       Zalew Frombork - Grunwald Gierzwałd
       Unia Susz - Tęcza Miłomłyn
      
       Kolejka 7

      
       Tęcza Miłomłyn - Błękitni Orneta
       Grunwald Gierzwałd - Unia Susz
       GKS Stawiguda - Zalew Frombork
       Radomniak Radomno - Zamek Kurzętnik
       Ossa Biskupiec Pomorski - Concordia II Elbląg
       Ewingi Zalewo - Polonia Iłowo
       Polonia Pasłęk - Syrena Młynary
       Orzeł Janowiec Kościelny - Kormoran Zwierzewo
      
       Kolejka 8

      
       Błękitni Orneta - Kormoran Zwierzewo
       Syrena Młynary - Orzeł Janowiec Kościelny
       Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk
       Concordia II Elbląg - Ewingi Zalewo
       Zamek Kurzętnik - Ossa Biskupiec Pomorski
       Zalew Frombork - Radomniak Radomno
       Unia Susz - GKS Stawiguda
       Tęcza Miłomłyn - Grunwald Gierzwałd
      
       Kolejka 9

      
       Grunwald Gierzwałd - Błękitni Orneta
       GKS Stawiguda - Tęcza Miłomłyn
       Radomniak Radomno - Unia Susz
       Ossa Biskupiec Pomorski - Zalew Frombork
       Ewingi Zalewo - Zamek Kurzętnik
       Polonia Pasłęk - Concordia II Elbląg
       Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Iłowo
       Kormoran Zwierzewo - Syrena Młynary
      
       Kolejka 10

      
       Błękitni Orneta - Syrena Młynary
       Polonia Iłowo - Kormoran Zwierzewo
       Concordia II Elbląg - Orzeł Janowiec Kościelny
       Zamek Kurzętnik - Polonia Pasłęk
       Zalew Frombork - Ewingi Zalewo
       Unia Susz - Ossa Biskupiec Pomorski
       Tęcza Miłomłyn - Radomniak Radomno
       Grunwald Gierzwałd - GKS Stawiguda
      
       Kolejka 11

      
       GKS Stawiguda - Błękitni Orneta
       Radomniak Radomno - Grunwald Gierzwałd
       Ossa Biskupiec Pomorski - Tęcza Miłomłyn
       Ewingi Zalewo - Unia Susz
       Polonia Pasłęk - Zalew Frombork
       Orzeł Janowiec Kościelny - Zamek Kurzętnik
       Kormoran Zwierzewo - Concordia II Elbląg
       Syrena Młynary - Polonia Iłowo
      
       Kolejka 12

      
       Błękitni Orneta - Polonia Iłowo
       Concordia II Elbląg - Syrena Młynary
       Zamek Kurzętnik - Kormoran Zwierzewo
       Zalew Frombork - Orzeł Janowiec Kościelny
       Unia Susz - Polonia Pasłęk
       Tęcza Miłomłyn - Ewingi Zalewo
       Grunwald Gierzwałd - Ossa Biskupiec Pomorski
       GKS Stawiguda - Radomniak Radomno
      
       Kolejka 13

      
       Radomniak Radomno - Błękitni Orneta
       Ossa Biskupiec Pomorski - GKS Stawiguda
       Ewingi Zalewo - Grunwald Gierzwałd
       Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn
       Orzeł Janowiec Kościelny - Unia Susz
       Kormoran Zwierzewo - Zalew Frombork
       Syrena Młynary - Zamek Kurzętnik
       Polonia Iłowo - Concordia II Elbląg
      
       Kolejka 14

      
       Błękitni Orneta - Concordia II Elbląg
       Zamek Kurzętnik - Polonia Iłowo
       Zalew Frombork - Syrena Młynary
       Unia Susz - Kormoran Zwierzewo
       Tęcza Miłomłyn - Orzeł Janowiec Kościelny
       Grunwald Gierzwałd - Polonia Pasłęk
       GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo
       Radomniak Radomno - Ossa Biskupiec Pomorski
      
       Kolejka 15

      
       Ossa Biskupiec Pomorski - Błękitni Orneta
       Ewingi Zalewo - Radomniak Radomno
       Polonia Pasłęk - GKS Stawiguda
       Orzeł Janowiec Kościelny - Grunwald Gierzwałd
       Kormoran Zwierzewo - Tęcza Miłomłyn
       Syrena Młynary - Unia Susz
       Polonia Iłowo - Zalew Frombork
       Concordia II Elbląg - Zamek Kurzętnik
      
       Kolejka 16

      
       Błękitni Orneta - Zamek Kurzętnik
       Concordia II Elbląg - Zalew Frombork
       Polonia Iłowo - Unia Susz
       Syrena Młynary - Tęcza Miłomłyn
       Kormoran Zwierzewo - Grunwald Gierzwałd
       Orzeł Janowiec Kościelny - GKS Stawiguda
       Polonia Pasłęk - Radomniak Radomno
       Ewingi Zalewo - Ossa Biskupiec Pomorski
      
       Kolejka 17

      
       Ewingi Zalewo - Błękitni Orneta
       Ossa Biskupiec Pomorski - Polonia Pasłęk
       Radomniak Radomno - Orzeł Janowiec Kościelny
       GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo
       Grunwald Gierzwałd - Syrena Młynary
       Tęcza Miłomłyn - Polonia Iłowo
       Unia Susz - Concordia II Elbląg
       Zalew Frombork - Zamek Kurzętnik
      
       Kolejka 18

      
       Błękitni Orneta - Zalew Frombork
       Zamek Kurzętnik - Unia Susz
       Concordia II Elbląg - Tęcza Miłomłyn
       Polonia Iłowo - Grunwald Gierzwałd
       Syrena Młynary - GKS Stawiguda
       Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno
       Orzeł Janowiec Kościelny - Ossa Biskupiec Pomorski
       Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo
      
       Kolejka 19

      
       Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta
       Ewingi Zalewo - Orzeł Janowiec Kościelny
       Ossa Biskupiec Pomorski - Kormoran Zwierzewo
       Radomniak Radomno - Syrena Młynary
       GKS Stawiguda - Polonia Iłowo
       Grunwald Gierzwałd - Concordia II Elbląg
       Tęcza Miłomłyn - Zamek Kurzętnik
       Unia Susz - Zalew Frombork
      
       Kolejka 20

      
       Błękitni Orneta - Unia Susz
       Zalew Frombork - Tęcza Miłomłyn
       Zamek Kurzętnik - Grunwald Gierzwałd
       Concordia II Elbląg - GKS Stawiguda
       Polonia Iłowo - Radomniak Radomno
       Syrena Młynary - Ossa Biskupiec Pomorski
       Kormoran Zwierzewo - Ewingi Zalewo
       Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Pasłęk
      
       Kolejka 21

      
       Orzeł Janowiec Kościelny - Błękitni Orneta
       Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo
       Ewingi Zalewo - Syrena Młynary
       Ossa Biskupiec Pomorski - Polonia Iłowo
       Radomniak Radomno - Concordia II Elbląg
       GKS Stawiguda - Zamek Kurzętnik
       Grunwald Gierzwałd - Zalew Frombork
       Tęcza Miłomłyn - Unia Susz
      
       Kolejka 22

      
       Błękitni Orneta - Tęcza Miłomłyn
       Unia Susz - Grunwald Gierzwałd
       Zalew Frombork - GKS Stawiguda
       Zamek Kurzętnik - Radomniak Radomno
       Concordia II Elbląg - Ossa Biskupiec Pomorski
       Polonia Iłowo - Ewingi Zalewo
       Syrena Młynary - Polonia Pasłęk
       Kormoran Zwierzewo - Orzeł Janowiec Kościelny
      
       Kolejka 23

      
       Kormoran Zwierzewo - Błękitni Orneta
       Orzeł Janowiec Kościelny - Syrena Młynary
       Polonia Pasłęk - Polonia Iłowo
       Ewingi Zalewo - Concordia II Elbląg
       Ossa Biskupiec Pomorski - Zamek Kurzętnik
       Radomniak Radomno - Zalew Frombork
       GKS Stawiguda - Unia Susz
       Grunwald Gierzwałd - Tęcza Miłomłyn
      
       Kolejka 24

      
       Błękitni Orneta - Grunwald Gierzwałd
       Tęcza Miłomłyn - GKS Stawiguda
       Unia Susz - Radomniak Radomno
       Zalew Frombork - Ossa Biskupiec Pomorski
       Zamek Kurzętnik - Ewingi Zalewo
       Concordia II Elbląg - Polonia Pasłęk
       Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec Kościelny
       Syrena Młynary - Kormoran Zwierzewo
      
       Kolejka 25

      
       Syrena Młynary - Błękitni Orneta
       Kormoran Zwierzewo - Polonia Iłowo
       Orzeł Janowiec Kościelny - Concordia II Elbląg
       Polonia Pasłęk - Zamek Kurzętnik
       Ewingi Zalewo - Zalew Frombork
       Ossa Biskupiec Pomorski - Unia Susz
       Radomniak Radomno - Tęcza Miłomłyn
       GKS Stawiguda - Grunwald Gierzwałd
      
       Kolejka 26

      
       Błękitni Orneta - GKS Stawiguda
       Grunwald Gierzwałd - Radomniak Radomno
       Tęcza Miłomłyn - Ossa Biskupiec Pomorski
       Unia Susz - Ewingi Zalewo
       Zalew Frombork - Polonia Pasłęk
       Zamek Kurzętnik - Orzeł Janowiec Kościelny
       Concordia II Elbląg - Kormoran Zwierzewo
       Polonia Iłowo - Syrena Młynary
      
       Kolejka 27

      
       Polonia Iłowo - Błękitni Orneta
       Syrena Młynary - Concordia II Elbląg
       Kormoran Zwierzewo - Zamek Kurzętnik
       Orzeł Janowiec Kościelny - Zalew Frombork
       Polonia Pasłęk - Unia Susz
       Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
       Ossa Biskupiec Pomorski - Grunwald Gierzwałd
       Radomniak Radomno - GKS Stawiguda
      
       Kolejka 28

      
       Błękitni Orneta - Radomniak Radomno
       GKS Stawiguda - Ossa Biskupiec Pomorski
       Grunwald Gierzwałd - Ewingi Zalewo
       Tęcza Miłomłyn - Polonia Pasłęk
       Unia Susz - Orzeł Janowiec Kościelny
       Zalew Frombork - Kormoran Zwierzewo
       Zamek Kurzętnik - Syrena Młynary
       Concordia II Elbląg - Polonia Iłowo
      
       Kolejka 29

      
       Concordia II Elbląg - Błękitni Orneta
       Polonia Iłowo - Zamek Kurzętnik
       Syrena Młynary - Zalew Frombork
       Kormoran Zwierzewo - Unia Susz
       Orzeł Janowiec Kościelny - Tęcza Miłomłyn
       Polonia Pasłęk - Grunwald Gierzwałd
       Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda
       Ossa Biskupiec Pomorski - Radomniak Radomno
      
       Kolejka 30

      
       Błękitni Orneta - Ossa Biskupiec Pomorski
       Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo
       GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk
       Grunwald Gierzwałd - Orzeł Janowiec Kościelny
       Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo
       Unia Susz - Syrena Młynary
       Zalew Frombork - Polonia Iłowo
       Zamek Kurzętnik - Concordia II Elbląg
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama