UWAGA!

Terminarze rozgrywek ekstraklasy

Nasi Czytelnicy proszą o podanie aktualnych terminarzy rozgrywek ekstraklasy piłki ręcznej kobiet i mężczyzn. Niestety, nie mamy możliwości, by to precyzyjnie określić.

Z klubów sportowych Start i Techtrans Darad otrzymaliśmy plany rozgrywania spotkań z zastrzeżeniem, że podane terminy mogą ulec zmianom. Powodów jest kilka. Przykładowo, mecz otwierający rundę rewanżową w ekstraklasie piłki ręcznej pomiędzy Startem Elbląg i Sośnicą Gliwice, według pierwotnej wersji (informacja z klubu) miał być rozegrany sobotę 6 stycznia o godz. 17. Doszło do tego spotkania we wtorek 9 stycznia o godz. 19.15. Powodem przesunięcia terminu była transmisja tego meczu przez komercyjny kanał TVP Sport.
     Mecz elbląskiego Startu w Gdańsku z zespołem Dablexu AZS, zaplanowany na sobotę 13 stycznia, odbędzie się we worek 16 stycznia o godz. 19.15, bo też ma być transmitowany przez telewizję. Na pewno mecz 14. kolejki w Elblągu, w którym Start zagra z AZS AWFiS Katowice, odbędzie się bez zmiany terminu, czyli 20 stycznia o godz. 17 w hali przy Alei Grunwaldzkiej.
     Są też polskie drużyny ekstraklasy piłki ręcznej, które uczestniczą w rozgrywkach europejskich pucharów i zdarza się, że ligowy terminarz koliduje z terminarzem europejskiej federacji. Pierwszeństwo ma ta druga, a przykładem na to było przyspieszone spotkanie 12. kolejki AZS Politechniki Koszalińskiej z drużyną mistrzyń Polski SPR ICom z Lublina.
     Kibicom możemy obiecać, że po każdej relacji z rozegranego spotkania w ekstraklasie, będziemy podawali aktualny termin kolejnego meczu elbląskich drużyn. I tak już robimy.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Panie Minkiewicz kibice również pytają o cenę biletu - czy może Pan tego też się dowiedzieć - kiedy coś się będzie działo to wiadomo od dawna, wiadomo też że telewizja ostatnio namąciła trochę lecz nie są to tak duże zmiany w terminarzu. Znająć życie włodarze mogą coś wymyśleć żeby nie było już tak fajnie - bardzo bym chciał się mylić i Pana szybka odpowiedź (tak jak w przypadku terminarza) może rozwiać moje niedobre domysły.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    krzychu(2007-01-11)
Reklama