UWAGA!

Trenuj ze Startem

 Elbląg, Trenuj ze Startem
Fot. MOSiR

W środę (19 sierpnia) będzie można spróbować swoich sił podczas otwartego treningu z zawodniczkami miejscowego klubu piłki ręcznej kobiet EKS Start Elbląg. Zajęcia zorganizowane w ramach Wakacji z MOSiR-em odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej. Wstęp wolny.

W przedostatnim tygodniu wakacji bardzo dużo się dzieje. Jedną z ciekawszych propozycji dla elblążan w każdym wieku jest spotkanie z piłką ręczną oraz zawodniczkami elbląskiego klubu.

- Będzie to drugi w te wakacje otwarty trening, który poprowadzą trener i zawodniczki Startu Elbląg – mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Serdecznie zapraszamy każdego, kto nie tylko lubi piłkę ręczną, ale także jest miłośnikiem aktywnego spędzania wolnego czasu. Będzie to możliwość poznania sympatycznych piłkarek, które zdradzą uczestnikom wiele tajników szczypiorniaka.

- Otwarty trening to świetna promocja piłki ręcznej wśród mieszkańców naszego miasta – dodaje Andrzej Niewrzawa, trener Startu. – Jesteśmy nie tylko zawodowcami, ale i pasjonatami szczypiorniaka, dlatego chętnie bierzemy udział w takich akcjach. Przygotujemy wiele ciekawych elementów treningu, które połączymy z dobrą zabawą.

Z kim będzie można się zmierzyć? Na parkiecie zobaczymy zawodniczki: Barbarę Choromańską, Alicję Pękala, Alionę Shupyk, Paulinę Stapurewicz i Hannę Yashchuk. A jakie zajęcia drużyna przygotuje dla uczestników? Będzie można sprawdzić się przy rzutach na bramkę, nauczyć się poprawnych zagrań czy wzmocnić koordynację, refleks i ogólną sprawność ruchową. Najważniejsza w tym wszystkim będzie dobra zabawa zarówno dla młodszych, jak i dla starszych uczestników.

Trening ze Startem Elbląg odbędzie się w środę 19 sierpnia w godzinach 17:30-19.00, w Hali Sportowo-Widowiskowej. Aby wziąć udział w treningu należy zaopatrzyć się w buty i strój sportowy. Udział w treningu jest bezpłatny. Zobacz relację z pierwszego treningu z piłkarkami ręcznymi, który odbył się w lipcu.

Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.

MOSiR

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama