UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dzień dobry.1.Każde ważne mecze są przegrane 2.Turniej- kolejny - w Elblągu - przegrana.3.Czas na konsekwencje ! 4.Promowana 13 - nie strzeliła najważniejszego karnego i zadowolona -MVP, 5.końcówka meczu - postawić wszystko na jedno... strefa.6.Brak kontrolowania czasu przez ławkę.7.DZIEKUJEMY ZA WALKĘ DZIEWCZYNY !! Proszę Dyrekcje rozważyć możliwą zmianę Trenera - są w Elblągu, jeszcze, inni Trenerzy. Proszę o pilne konsekwencje !. dziewczyny muszą się rozwijać... Owocnego dnia życzę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  8
  DLACZEGO?(2024-03-25)
 • @DLACZEGO? - Wypowiadasz się tylko jak przegrają. A ta 13 miała płakać bo dostała MVP? Skończ już te swoje bezsensowne wypowiedzi bo zaprowadzi cię to do nikąd. Twoja nazwa mówi "DLACZEGO?" no właśnie, dlaczego wpierniczasz się w coś co nie jest w twoim interesie i po jakiego grzyba naskakujesz na trenerów i zawodniczki. Te dziewczynki przynajmniej coś robią a nie tak jak ty komentują coś w czym by sobie same nie poradziły. :)
 • @DLACZEGO? - Macius to ty?? Haha. A ty dalej udajesz że znasz się na piłce ręcznej? Nie przeszkadza ci że za twoje zachowanie na meczach to nawet twoje dzieci się wstydzą ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Patrzę-widzę(2024-03-25)
Reklama