UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trwają zapisy do Biegu Niepodległości

 
Elbląg, Trwają zapisy do Biegu Niepodległości

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do VI Elbląskiego Biegu Niepodległości, którego trasa prowadzić będzie ulicami naszego miasta w poniedziałek, 11 listopada. W biegu głównym do przebiegnięcia jest dystans 10 km, a w rywalizacji trzyosobowych sztafet – 3,333 km.

Elbląg, podobnie jak wiele innych miast w naszym kraju, włącza się w uroczyste obchody odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji, już po raz szósty, wystartuje Elbląski Bieg Niepodległości. Do pokonania biegacze będą mieli dystans 10 km, przewidziano także bieg sztafet (3 razy 3 333 m) oraz Mały Bieg Niepodległości dla dzieci.
      – Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania tego ważnego dla naszego kraju święta – mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Podobnie jak w latach ubiegłych prosimy uczestników biegu o wzięcie ze sobą różnego rodzaju symboli narodowych. Wspólnie stwórzmy biało–czerwony korowód, który 11 listopada opanuje ulice Elbląga.
      Trasa biegu będzie przebiegała przez centrum miasta. Start i meta będą znajdowały się przy ul. Teatralnej, a biegacze pokonają trzy pętle ulicami: Teatralna, Robotnicza, Pocztowa, Rycerska, Tysiąclecia, Hetmańska, Armii Krajowej i 12 Lutego.
      – Dzięki temu, że trasa podzielona jest na 3 pętle po 3 333 metry, organizujemy ponownie rywalizację dla sztafet – dodaje Krzysztof Fedak. – Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wolą pokonać krótszy dystans niż 10 km.
      Rano, przed biegiem głównym, wystartuje również Mały Bieg Niepodległości. Młodsi biegacze, w zależności od kategorii wiekowej, będą rywalizowali na dystansach od 50 do 600 metrów, a ich trasa wyznaczona będzie na ul. Teatralnej.
      Zapisy do biegu głównego, sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości przyjmowane są za pomocą serwisu Elektroniczne Zapisy. Przypominamy, że każda z osób biorących udział w rywalizacji sztafet musi dokonać pełnej rejestracji.

 

Program VI Elbląskiego Biegu Niepodległości:
      Niedziela, 10.11.2019 r.
      10.00 – 15.00 - Wydawanie pakietów startowych - biuro zawodów w budynku lodowiska Helena, ul. Karowa 1.
      Poniedziałek, 11.11.2019 r.
      9.00 – 10.30 – Wydawanie pakietów startowych - biuro zawodów w budynku lodowiska Helena, ul. Karowa 1.
      10.55 – 12.30 – Starty do Małego Biegu Niepodległości (dzieci od 0-15 lat) .
      13.25 – Uroczyste otwarcie zawodów.
      13.30 – VI Elbląski Bieg Niepodległości na 10 km oraz Sztafety – bieg kobiet i mężczyzn
      14.15 – Wydawanie posiłków dla zawodników.
      15.30 – Dekoracja zwycięzców biegu głównego oraz Sztafet.
      15.45 – Zamknięcie zawodów.
      Organizatorami VI Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga. Głównym sponsorem biegu jest: Centrum Handlowe Ogrody i Biuro Nieruchomości American Home, a sponsorami strategicznymi są: FLSmidth Maag Gear oraz Salon Łazienkowy Awangarda.

MOSiR w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama