UWAGA!

Turniej dziecięcy (tenis)

 Elbląg, Turniej dziecięcy (tenis)
fot. nadesłana

W minioną niedzielę na kortach B&M Tennis Club odbył się turniej do lat 10, w którym do udziału przystąpiło 7 zawodników.

Wszystkie spotkania dziewcząt stały na bardzo wysokim poziomie. Najmłodsza zawodniczka - Lena Węsierska sprawiła duże problemy Nadine, która ostatecznie wygrała cały turniej. Do końca nie było wiadomo jak ułożą się miejsca na podium. W ostatnim pojedynku dnia Weronika Sprawka w tie-breaku prowadziła 6/3, czyli miała aż 3 piłki meczowe, ale w najważniejszym momencie Nadine wykazała się dużą odpornością psychiczną, wyrównując wynik i ostatecznie wygrywając cały mecz.
       U chłopców niespodzianek nie było. Pewnie turniej wygrał Kuba Sowa, pokonując Igora Sażalskiego w pierwszym meczu i Maćka Kubiaka w kolejnym. 2. miejsce po bardzo zaciętym pojedynku zdobył Maciej.
       - Jesteśmy zadowoleni z formy, jaką prezentują nasi zawodnicy po ciężkich treningach na obozach tenisowych, na jakich byli tego lata. Bez obaw patrzymy w przyszłość ich rozwoju w skali województwa, a może i całego kraju - stwierdzają trenerzy zawodników Bartłomiej Kierwiak i Martyna Kierwiak po całym turnieju.
      
organizatorzy

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama