UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uczcili pamięć zmarłych kolegów (brydż)

 
Elbląg, Uczcili pamięć zmarłych kolegów  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W głównym klubie brydżowym w Elblągu odbył się turniej brydża sportowego pod nazwą "Zagrajmy z nimi jeszcze raz". Spotkanie i turniej poświęcony był zmarłym brydżystkom i brydżystom.

20 lutego 2019 odszedł od nas Roman Błoński, znakomity brydżysta, współtwórca i założyciel elitarnego elbląskiego stowarzyszenia brydża sportowego, które jest bastionem w regionie Warmii i  Mazur i na arenie ogólnopolskiej. Był laureatem wielu nagród i wyróżnień. W spotkaniu i turnieju wzięło udział 32 brydżystek i brydżystów z Elbląga i Warmii. Miejsca na podium zajęli: w konkurencji open: 1. Bogdan Jabłoński i Marek Lichocki (Elbląg) 2. Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ryszard Pichla (Braniewo) 3. Wojciech Karpiński (Elbląg) - Krzysztof Nagielski (Kwietniewo), z kolei w kategorii kobiet : 1. Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elbląg) 2. Janina Maksymowicz - Iwona Wierzbicka (Elbląg) 3. Rena Bieda - Leokadia Danielewicz (Elbląg).  Startowało 16 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. Zarząd polskiego związku brydża sportowego zachęca stowarzyszenia, kluby i sekcje brydżowe do udziału w turniejach lokalnych pod wspólną nazwą "O podkowę kasztanki marszałka".  Duety za miejsca na podium otrzymają podkowy kasztanki marszałka, zaś dla czołówki w klasyfikacji ogólnopolskiej przyznane będą premie. Do tego ogólnopolskiego turnieju aktywnie włączyło się elbląskie stowarzyszenie brydża sportowego, które organizuje otwarty turniej pod  nazwą "O podkowę kasztanki marszałka" z okazji zbliżającego się narodowego święta niepodległości, który odbędzie się w poniedziałek, 11 listopada o godz. 10 w hotelu Arbiter, plac Słowiański 2. Kasztanka marszałka to prawdopodobnie najsłynniejszy koń w Polsce. Klacz nie odznaczała się specjalnym przystosowaniem do warunków bojowych, ale przez wiele lat wiernie służyła marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. Zapraszamy.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Zgodnie z aktualnymi trendami,proponuje zmiane nazwy nagrody z : Podkowy kasztanki marszalka na Czerwona Gwiazde Lenin's.Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zbyszek 1(2019-11-06)
Reklama