UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uczcili Rok Pionierów Elbląga (brydż)

 
Elbląg, Uczcili Rok Pionierów Elbląga  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elblągu odbył się V Patriotyczny Turniej Brydżowy w ramach obchodów Roku Pionierów Elbląga. Udział w nim wzięli brydżystki i brydżyści  z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Kwietniewa, Nowakowa i Suchacza.

W drodze na szczyt podium zwyciężył duet Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ryszard Pichla (Braniewo) z wynikiem 6,19 % wyprzedzając Jerzego Ratkowskiego - Jerzego Sukowa (Elbląg) - 64,07 % oraz parę Andrzeja Fronczaka - Marka Lichockiego (Elbląg) - 60,74 %. Dalsze miejsca  zajęli : 4. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg) 5. Wojciech Karpiński (Elbląg) - Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) 6. Janusz Ciszak - Andrzej Szyc (Elbląg) 7. Rena Bieda - Regina Wołek (Elbląg) 8. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) 9. Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Bernard Rynkowski (Elbląg) 10. Jan Kondrakiewicz - Andrzej Krzemiński (Elbląg). W imprezie brydżowej wzięło  24  zawodniczek i zawodników. Gratulacje dla zwycięzców na podium. W dniach 11 - 15 października w Wilnie odbędzie się XXXXVI Międzynarodowy Festiwal Brydżowy pod nazwą Vilnius Cup 2019 w mistrzowskiej europejskiej i światowej obsadzie. Cieszy nas fakt, że na pięciodniowy maraton Vilnius Cup po raz kolejny zaproszono Reprezentację Elbląga w osobach Iwony Smilgin, Reginy Wołek, Bogusława Gierulskiego,Jerzego Ratkowskiego i Jerzego Sukowa.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama