UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ugrali szlema (brydż)

 
Elbląg, Ugrali szlema  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elblągu odbył  się Interregionalny Turniej o Puchar Dyrektora Hotelu Arbiter Moniki Prażak-Michałowskiej z udziałem brydżystek i brydżystów z Aleksandrowa Łódzkiego, Braniewa, Elbląga, Fromborka, Gronowa Górnego, Jagodnika, Kwietniewa, Nowakowa, Suchacza i Sztumu.

Na starcie w kierunku podium wystartowało 28 zawodniczek i zawodników. Gościem honorowym był Witold Pietrzak z Aleksandrowa Łódzkiego, laureat wielu turniejów  lokalnych, regionalnych, interregionalnych ziemi łódzkiej i nie tylko. Wśród nominowanych do prestiżowej nagrody byli mistrzowie Polski Andrzej Fronczak i Marek Lichocki z Elbląga, którzy po wspaniałej rywalizacji od pierwszego do ostatniego rozdania zwyciężyli z wynikiem 64,74 61,88 % wyprzedzając Michała Gutowskiego Sztum i  Witolda Pietrzaka -  Aleksandrów Łódzki 61,86 %. Trzecie miejsce na podium zajęli Bogusław Gierulski - Elbląg i Ryszard Pichla - Braniewo - 60,26 %. Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: 4. Jerzy Kwoczek - Gronowo Górne - Bernard Rynkowski Elbląg 5. Jan Chodkiewicz - Robert Grad - Braniewo 6. Marek Serdyński - Waldemar Ślesicki - Nowakowo 7. Tadeusz Mielko - Elbląg - Andrzej Skoczylas - Braniewo, 8. Anna Dworakowska - Suchacz - Marek Czapliński - Elbląg 9.Krzysztof Nagielski Kwietniewo - Daniel Wesołowski -  Sztum. 10. Iwona Smilgin - Regina Wołek - Elbląg. W turnieju  startowało 14 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. Podczas ceremonii zamknięcia turnieju dyrektor hotelu Arbiter Elbląg Monika Prażak - Michałowska osobiście wręczyła laureatom oscary brydżowe, puchary. Podziękowała wszystkim uczestnikom za przyjęcie zaproszenia i liczny udział i zaprosiła na kolejną imprezę brydżową w 2020 roku. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych na V Turniej Brydża Sportowego w ramach obchodów Roków Pionierów Elbląga, który odbędzie się w poniedziałek,  7 października 2019 o godz. 17 w hotelu Arbiter, pl. Słowiański 2.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama