UWAGA!

UKS Jar już trenuje przed sezonem

 
Elbląg, UKS Jar już trenuje przed sezonem
fot. nadesłana

Sportowy rok szkolny 2012/2013 w Zespole Szkół nr 1 rozpoczęty. Młodzież klas sportowych, ucząca się w Szkole Podstawowej nr 11 i Gimnazjum nr 4, już osiemnastego sierpnia rozpoczęła tegoroczny cykl szkolenia koszykarskiego.

Podczas zgrupowania sportowego w Ełku młodzi zawodnicy UKS Jar mają do dyspozycji salę gimnastyczną, stadion lekkoatletyczny oraz przepiękne tereny zielone ziemi ełckiej. Treningi odbywają się trzy razy dziennie - na przemian w hali sportowej i w terenie. Ponadto sportowcy korzystają z przyjemności zabawy i wypoczynku w Parku Wodnym oraz kajakowania i kąpieli w jeziorze Ełckim.
       Mamy ogromną nadzieję, że podjęty wysiłek i trud w trenowanie, przyniesie pozytywne efekty w postaci wyników na boiskach i bieżniach sportowych w nadchodzącym sezonie.
       Przed piątoklasistami najważniejsze wydarzenie, jakim jest Elbasket. Przed starszymi liczne turnieje i rozgrywki ligowe. Oby rozpoczynający się rok szkolny nie był gorszy od minionego.
       Przypomnieć należy, że Gimnazjum nr 4 w klasyfikacji XIII Gimnazjady zajęło 1. miejsce mieście, natomiast SP 11 uplasowało się na 2. miejscu wśród wszystkich elbląskich podstawówek.
       Trzymamy kciuki.
      
Janusz Krasowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama