UWAGA!

Umowa o współpracy Olimpii z Legią Warszawa podpisana

 
Elbląg, Umowa o współpracy Olimpii z Legią Warszawa podpisana
fot. ze strony www.olimpia.elblag.com.pl

Olimpia Elbląg rozpoczyna współpracę z Legią Warszawa. 14 lutego o godz. 19 przed meczem z Koroną Kielce w siedzibie Legii Warszawa została podpisana trójstronna umowa o współpracy między Legią Warszawa S.A. - Akademią Piłkarską Legii Warszawa oraz ZKS Olimpia Elbląg.

Tym samym dołączyliśmy do grona Przyjaciół Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.
       Celem współpracy jest realizowanie wspólnych przedsięwzięć dla dobra podpisujących umowę. Umowa daje możliwość korzystania z bogatego doświadczenia szkoleniowego, organizacyjnego oraz trenerskiego.
       Klub Sportowy ZKS Olimpia Elbląg będzie mógł na podstawie umowy m. in.:
       · wypożyczać lub kupować na dogodnych warunkach zawodników Legii Warszawa do I zespołu
       · wysyłać trenerów na szkolenia i staże
       · organizować kursokonferencje dla trenerów w Elblągu na bazie pracowników Legii Warszawa
       · wdrażać jednolity system szkolenia
       · odbywać się będą gry kontrolne z Legią na różnym poziomie wiekowym
       · najlepsi w swoim wieku będą mogli sprawdzić się na testach w Legii Warszawa
       To tylko część korzyści wynikających z umowy, które pozwoli rozwijać się naszemu Klubowi. Chcemy być z najlepszymi, a takim niewątpliwie jest aktualny Mistrz Polski Legii Warszawa.
       Umowa jest pierwszym krokiem w zacieśnianiu naszych relacji. Liczymy, że wszystkie strony będą zadowolone i wpłynie ona na rozwój naszych Klubów.
       Dziękujemy partnerom z Legii Warszawa, że wypracowaliśmy taką umowę, która na dzień dzisiejszy satysfakcjonuje wszystkie strony.
      
      
      
Łukasz Kuliński, Dział Promocji ZKS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • pitu pitu msraty taty!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  21
  niediota(2014-02-17)
 • Gratulacje dla Wicestarosty Macieja Romanowskiego który dba o tę naszą Olimpię i jej przyszłość !!!!!
 • Łubu dubu, łubu dubu. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  13
  Machupichcę(2014-02-17)
 • Brawo dla Romanowskiego i księdza. Olimpia na zawsze w Naszych sercach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  3
  ZKSolimpia(2014-02-17)
 • kondonom opadły kopary tylko zks olimpia legia warszawa zagłębie sosnowiec
 • 16.02.14 W Działdowie ZKS OLIMPIA rocznik 2001 wygrał turniej condonia przedostatnia w Gdańsku ZKS OLIMPIA rocznik2002 rozbił condonie 3-0 i wygrali turniej wychodzi na to że to klub w dupe biorący
 • A ile to nas ta Olimpia kosztuje? Lepiej by było wydać te pieniądze na remont starych kamienic. Byłby choć pożytek z wydanych pieniędzy.
 • obejrzyjcie olimpiadę i zastanówcie się gdzie pompować kasę na rozwój sportowy. Elbląg panczenami stał zawsze nieźle, za to kopanka przeważnie brała w zad
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  16
  EleonoraRigby(2014-02-17)
 • kolego w tym wieku nie wynik jest najważniejszy! Po ukończeniu 14 roku życia jest to ważne! Do tego momentu dzieci mają się bawić piłką. To nie jest wyścig szczurów tylko szkolenie młodego człowieka. Najlepszy musi być jak osiągnie wiek seniora.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  zainter(2014-02-17)
 • Zgadzam się z przedmówcą powyżej , ale nie do końca ponieważ najlepiej się bawią trenerzy (nie wszyscy) nic nie robiąc . Najczęściej trening polega na rzuceniu piłki maluchom . Niestety ale najczęściej chłopcy w wieku 14 lat , po sześciu latach treningu nie potrafią prawidłowo zrobić przewrotu w przód , czy przyjąć - podać piłki ( patrz gim 5 - klasa piłkarska). Następstwem tego są wyniki , choćby ten sobotni z Arką rocz. 2000 (www.arka.gdynia.pl/2000/aktualnosci2000). Miejmy nadzieję że dzięki temu porozumieniu klub zostanie wyczyszczony z leśnych dziadków - pseudo fachowców od młodzieżowej piłki.
 • Do Eleonory obejrzyj Olimpiadę dokładnie a później włącz sobie jakikolwiek mecz w lidze piłkarskiej w Europie i porównaj zainteresowanie liczbę kibicow. Drugi raz nie napiszesz podobnej bzdury. Skoro za komuny nie wybudowano toru bo lepiej bylo siedziec miesiącami po Ałma Atach i innych zgrupowaniach, to tym bardziej niema to sensu dzis. Do Holandii jest rzut beretem i tam tych kilku łyżwiarzy niech sobie trenuje z najlepszymi. Nie tak dawno pod presja wybudowano kryty tor kolarski w Pruszkowie. Jak on dziś jest wykorzystany? Kosztował ponad 100 mln a kolarzy pewnie jest więcej w Polsce jak łyżwiarzy. Za taką kasę można robić zgrupowania przez 50 lat. Darujcie sobie te poronione pomysły, za które płacą obywatele.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  ElblazaninOE(2014-02-17)
 • właśnie w tym wieku dobry trener układa młodzież popieram wpis otrębusa zabawa owszem ale są też potrzebne zwycięstwa żeby ta zabawa miała sens i taka współpraca jest jak bardziej na miejscu a Olimpie i Legie łączą więzy zgody kibicowskiej pozdrowienia dla trenera ALBERTOWICZA z OLIMPII rocznik 2001
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  1
  olimpijczycy2001(2014-02-17)
Reklama