UWAGA!

W ferie lodowisko „Helena” czynne codziennie

 
Elbląg, W ferie lodowisko „Helena” czynne codziennie
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Elbląga do skorzystania z zimowej oferty zajęć na lodowisku „Helena”, które w okresie ferii, czyli od 21 stycznia do 3 lutego, czynne będzie codziennie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotował dla dzieci i młodzieży ciekawy program bezpłatnych zajęć na okres rozpoczętych właśnie ferii zimowych. Zajęcia na lodowisku w ramach oferty feryjnej odbywają się od 12:00 do 13:50. Jednak z lodowiska można także korzystać codziennie przychodząc od poniedziałku do piątku na ogólnodostępną ślizgawkę w godzinach 18:00 i 19:00, natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach 12:30, 13:30, 14:30 oraz 15:40 i 16:40. Wspomniane zajęcia są już odpłatne. Bilet wstępu wynosi 9zł normalny i 6zł ulgowy.
       Przerwa feryjna to doskonały czas na rozpoczęcie nauki jazdy na łyżwach, na którą MOSiR zaprasza mieszkańców Elbląga w każdy wtorek o godz. 18:00. Zajęcia odbywają się pod okiem znakomitej trenerki Eweliny Przeworskiej. Za zajęcia nauki jazdy na łyżwach jednorazowo zapłacimy 14 zł osoba dorosła i 11 zł dzieci i młodzież.
       Dla wszystkich chętnych i spragnionych aktywności fizycznej MOSiR organizuje zajęcia fitness oraz ZUMBĘ. Odbywają się one w obiekcie lodowiska na sali fitness. Zajęcia prowadzi instruktor Anna Ślusarczyk i odbywają się w każdy czwartek o 17:30, natomiast ZUMBA w piątki o 18:30, którą prowadzi Marcin Wierzbicki. Opłata za zajęcia wynosi 9zł od osoby, a bilety można nabyć w kasie tuż przed zajęciami.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama