UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Super pomysl! Elblaskie kluby i trenerzy powinni sie jednoczyc i wypuszczac w polske i swiat wiecej konkretnych zawodnikow wlasnie z naszego miasta a tym bardziej odrywac mlodziez sprzed monitora i zachecac do aktywnego wypoczynku. Niestety jak to w zyciu bywa nie kazdy sie dogaduje ale to norma :) a komentarze typu r. i. p fc sa na poziomie gimbazy, ktora nie ma pojecia o niczym poniewaz sami zalozyciele underground mma elblag tam zaczynali i moze gdyby wlasnie nie powstanie fight clubu teraz ich zycie potoczylo by sie inaczej i by zostali pilkarzami hehe :) a tak w ogole to wlasnie takie gadanie i zachowanie mnie denerwuje, niczym z piaskownicy " ty wez go nie lub bo ja go nie lubie" z reszta to jest prywatna sprawa danych osob a wyciaganie takich tematow na forum jest moim zdaniem nie na miejscu i jak ktos ma odwage i honor to idzie i mowi do kogos prosto w twarz albo wychodzi na mate i wyjasnia sobie dany spor. No w sumie i tak za duzo powiedzialem chcialem tylko pozdrowic wszystkich trenujacych jakies sporty walki no i zycze kazdemu z osobna wiecej luzu zeby wlasnie byla konkretna ekipa z elblaga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    szefo(2014-06-25)
  • Słuchaj szefo, to że jakiś oszołom napisał rip coś tam to jakbyś był normalny to byś olał. Piszesz bzdury że założyciele tam zaczynali, a z tego co wiem to zaczynałem już w 96 roku od boksu gdzie stoczyłem ok 40 udokumentowanych walk jak i w 97 pod okiem trenera Lichocińskiego zdobyłem mistrzostwo Polski w semi contact i potem jeszcze kolejne 2 złota i ktoś przy tym był i widział, Kamienny wywodzi się z judo ! Artur trener od stójki nawet nigdy tam nie był i wbrew czyimś farmazonom ma licencję trenera. Nie martw się nie mamy warunków by grać w Twojej drużynie w piłkę nożną. Gdyby taki komentarz był na fb undergroundu gwarantuję Ci że byłby od razu usunięty. Chcemy stworzyć spoko klimat wśród wszystkich klubów i to wychodzi bo znamy się szmat czasu co widać po tej akcji, więc nie prubój ubliżać bo to bez sensu oczerniać na podstawie jakiegoś gamonia komentarzu. Z szacunkiem i poważaniem dla normalnych ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    2
    Laki_Luk(2014-06-25)
Reklama