UWAGA!

W lidze squasha liderem Arkadiusz Mateusiak

 Elbląg, W lidze squasha liderem Arkadiusz Mateusiak

W ostatnich dniach stycznia rozgrywano pojedynki indywidualne w lidze squasha.

Wyniki tych pojedynków ostatecznie zdecydowały o kolejności zawodników w klasyfikacji generalnej minionego miesiąca. W stawce 18 sklasyfikowanych uczestników styczniowej rywalizacji najlepszy okazał się Arkadiusz Mateusiak, który zgromadził 100 pkt i wyprzedził Krzysztofa Krochmala – 90 pkt i Sławomira Grudzińskiego – 80 pkt. Laur najaktywniejszego zawodnika stycznia zdobył Bartosz Mateusiak sklasyfikowany na 8. miejscu w „generalce” z dorobkiem 40 pkt.
       Jeszcze nie przebrzmiały na dobre echa styczniowej batalii w lidze, a już w pierwszą niedzielę lutego rozegrano mecze, których rezultaty będą zaliczone do klasyfikacji generalnej tego miesiąca. Dopisała frekwencja zawodników, a pod nieobecność triumfatora klasyfikacji stycznia Arkadiusza Mateusiaka dobrą dyspozycję wykazał Łukasz Trawiński, wygrywając trzy mecze bez straty seta. Kolejno pokonał po 3:0 Arkadiusza Zglińskiego, Bartosza Mateusiaka i Grzegorza Mękarskiego.
       Formę utrzymuje drugi w styczniu Krzysztof Krochmal, który pokonał 3:0 Bartosza Mateusiaka, natomiast w kolejnych dwóch pojedynkach, notując zwycięstwa po 3:1, oddał po secie Piotrowi Szymańskiemu i Grzegorzowi Stępieniowi.
       Interesująco zapowiada się rywalizacja w drugiej w lutym ligowej kolejce. Zapraszamy zainteresowanych na korty w hali Centrum Sportu i Biznesu przy Al. Grunwaldzkiej w niedzielę 9 lutego. O godz. 17 rozpocznie się seria pojedynków elbląskiej ligi squasha.
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama