UWAGA!

W Olsztynie derby (piłka ręczna)

W ostatnim meczu ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn olsztyński Traveland Społem podejmie elbląski Techtrans Darad. Derby niosą z sobą zawsze dodatkowe emocje. Tym razem też ich z pewnością nie będzie brakowało, bo gospodarze zapowiadają, że na własnym boisku w Uranii odniosą zwycięstwo.

Przed meczem w Olsztynie w elbląskiej ekipie nie najlepsza sytuacja kadrowa. Nie wiadomo, czy zagra Michał Janusiewicz, który nadal odczuwa skutki przeziębienia. Natomiast Łukasz Marzec, Łukasz Cielątkowski i Damian Malandy powoli wracają do formy po kontuzjach.
     - Chcemy to spotkanie rozegrać w sportowej atmosferze - mówi Ryszard Słaba, trener Techtransu Daradu. - Derby rządzą się swoimi prawami i trudno jednoznacznie wytypować zwycięzców. Olsztyn pewny utrzymania się w ekstraklasie będzie chciał wykazać swoją wyższość. Będzie to jednak pojedynek bez żadnych skutków ubocznych, czyli wpływu na sytuację obu drużyn w tabeli. Zagramy w derby o prestiż, a wynik, moim zdaniem, jest sprawą otwartą - stwierdza trener.
     Tymczasem w elbląskim zespole przedłuża się czas niepewności. Od dłuższego czasu nie może się zebrać Zarząd Klubu Techtransu Daradu, który decyduje między innymi o sprawach kadrowych. W efekcie nie przeprowadzono żadnych rozmów z piłkarzami i ich trenerem w sprawie warunków przedłużenia kontraktów. To psychiczny dołek, który może mieć wpływ na postawę elbląskiej siódemki w Olsztynie.
     Mecz Travelandu Olsztyn z Techtransem Daradem Elbląg rozegrany zostanie w sobotę 3 maja o godz. 18 w hali Urania.
Andrzej Minkiewicz – Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama