UWAGA!

W sobotę po raz pierwszy pobiegną na orientację

 Elbląg, W sobotę po raz pierwszy pobiegną na orientację
fot. MOSiR

Rusza kolejny sezon Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Pierwszy z dziewięciu biegów odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 października. Organizatorzy zapraszają do Bażantarni wszystkich miłośników biegania.

Niezmiennie od kilku lat impreza w biegach na orientację organizowana jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Zawody rozgrywane są zarówno na pięknych ścieżkach Bażantarni, jak i w elbląskich parkach. Za każdym razem organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Przez cały sezon rozegranych zostanie osiem biegów eliminacyjnych, w których uczestnicy zdobywać będą punkty. Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego grand prix odbędzie się w czerwcu 2020 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga.

- Tak jak rok temu, pierwszy bieg nowej edycji grand prix odbędzie się w Bażantarni - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Uczestnicy znów będą rywalizować ze sobą, wyposażeni tylko w mapę i kompas. Emocji nie zabraknie, dlatego zachęcamy elblążan do aktywnej rywalizacji w pięknych okolicznościach przyrody naszej Bażantarni. Przypominamy, że w zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć.

Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, należy przesłać na adres: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu. W zgłoszeniu prosimy również zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dostępna na stronie MOSiR). W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane tuż przed startem imprezy, w biurze zawodów, w godzinach 9.30-9.45. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny. Biuro zawodów mieścić się będzie przy Restauracji Myśliwska. Start zaplanowano na godz. 10.00. Więcej informacji dostępnych jest na stronie mosir.elblag.eu.

 

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama