UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weekend na lodzie

 
Elbląg, Weekend na lodzie

Już 22 marca rozpoczną się ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie figurowym - Mistrzostwa Polski Młodzików i Puchar Elbląga 2019. Udział w zawodach zapowiedziało około 150 łyżwiarzy z całej Polski i z zagranicy. Wstęp na imprezę jest wolny.

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Figurowego organizują Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym połączone z Pucharem Elbląga 2019, w którym udział biorą juniorzy oraz zawodnicy amatorsko uprawiający łyżwiarstwo figurowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 marca na lodowisku Helena. Udział w zawodach zapowiedziało około 150 łyżwiarzy z całej Polski i z zagranicy.
       Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” ze specjalnością łyżwiarstwo figurowe powstał w 2005 roku przy Szkole Podstawowej nr 6. Dwa lata później udało się otworzyć pierwszą klasę o profilu łyżwiarstwo figurowe. UKS Szóstka ma już za sobą organizację zawodów rangi ogólnopolskiej. W 2010 r. odbył się Puchar Polski Młodzików, w 2013 r. Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym, a w zeszłym roku Ogólnopolskich Zawodów w łyżwiarstwie figurowym o Puchar Elbląga 2018 oraz Puchar Elbląga Amatorów 2018.
       - „Mistrzostwa Polski Młodzików”, „Puchar Elbląga 2019” i „Puchar Elbląga Amatorów 2019” to wspaniałe okazje na wypromowanie elbląskiego klubu i jeżdżących w nim młodych łyżwiarzy, ale przede wszystkim jest to szansa na rozpropagowanie naszego miasta. Występy łyżwiarzy figurowych są zawsze niezwykle spektakularne i przyciągają wielu obserwatorów – informuje Prezes UKS „Szóstka” Beata Kukowska. - Już dzisiaj podziękowania kieruję do współorganizatorów i sponsorów tej imprezy sportowej.
       W tym roku Klub podjął się organizacji Mistrzostw Polski Młodzików i Pucharu Elbląga.
       W dniach 22 – 23 marca odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w kategoriach solistek, solistów, par tanecznych w klasie srebrnej i złotej. W tych samych dniach w Pucharze Elbląga wystartują solistki, soliści w klasie brązowej, novice, junior, senior. Konkurencje MP Młodzików mogą się nawet przeplatać z konkurencjami Pucharu Elbląga. Natomiast 24 marca odbędzie się Puchar Elbląga Amatorów w kategoriach solistek, solistów, par tanecznych, show duo w klasie brązowej, srebrnej i złotej. Szczegółowy program zawodów.
       Dla tych, którzy nie będą w stanie przybyć na lodowisko, na stronie dostępna będzie relacja na żywo. Zapraszamy 22-24 marca na Lodowisko Helena.
      
UKS Szóstka Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama