UWAGA!

Wesoły debelek za nami

 Elbląg, Wesoły debelek za nami
fot. MOSiR

 Żegnamy wakacje tenisowymi turniejami. Pierwszy z nich „Wesoły debelek” już za nami. Wygrała go para Karol Sartanowicz i Edward Pukin.

W pierwszym z trzech turniejów, które kończą wakacje, udział wzięło dziewięć par. Zawody tradycyjnie rozegrane zostały na kortach przy ul. Agrykola. Tuż przed rozpoczęciem turnieju pary zostały podzielone na trzy grupy, gdzie obowiązywał system rywalizacji „każdy z każdym”. Następnie po wyjściu z grup, pary były przydzielone na kolejne trzy grupy, zgodnie z pozycją jaką zajęły w pierwszej fazie turnieju. Po ciekawych i zaciętych pojedynkach oraz sportowych emocjach, ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się para Karol Sartanowicz i Edward Pukin, która zajęła pierwsze miejsce.
       Kolejną okazję na dobrą zabawę oraz poprawę swoich wyników tenisiści będą mieli już niebawem. Po raz drugi, miłośnicy tenisa ziemnego spotkają się 6 i 7 września podczas turnieju dla dzieci. Zawody rozegrane zostaną w pięciu kategoriach wiekowych: do lat 8, 10, 12, 14 oraz do lat 18. Start imprezy zaplanowano na godz. 10.00. Wpisowe wynosi 20 złotych.
       Natomiast po raz ostatni w czasie tych wakacji, tenisiści spotkają się na kortach w sobotę 20 września o godz. 16.00, podczas turnieju singlowego dla dorosłych. Przypomnijmy, że wszystkie turnieje odbywają się będą na kortach tenisowych przy ul. Agrykola. Zapisów można dokonywać przesyłając zgłoszenie na adres biuro@tenis.elblag.pl. Więcej informacji o zawodach można uzyskać na stronie www.tenis.elblag.pl lub telefonicznie pod nr 607-893-305, oraz u trenerów Szkoły Tenisa SCORE.
      
MOSiR

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama