UWAGA!

Wspólne przygotowania do mistrzostw (sporty walki)

 
Elbląg, Wspólne przygotowania do mistrzostw (sporty walki)
fot. Anna Dembińska

Niecodzienny widok można ostatnio oglądać w klubie bokserskim UKS Kontra Elbląg. Spotkać tam można zawodników z drugiego elbląskiego klubu sportów walki, jakim jest Underground MMA Elbląg. Zawodnicy tych klubów wspólnie przygotowują się do najważniejszych dla siebie imprez krajowych jakimi są Mistrzostwa Polski. Zobacz zdjęcia.

Jako pierwsi do boju ruszą nasi pięściarze - już 10 marca Mistrzostwa Polski Seniorów w Kaliszu, gdzie wystartuje czterech zawodników Kontry w składzie: Arkadiusz Lubomski 49 kg, Andrzej Wasilewski 60 kg, Michał Król 69 kg, i Michał Łoniewski 75 kg.
       Natomiast od 20 marca Grudziądz będzie stolicą Mistrzostw Polski Seniorek w boksie i tu w ringu zaprezentują się dwie zawodniczki klubu - siostry: Sandra Kruk i Żaneta Cieśla. Przed zawodnikami Kontry również starty na turniejach rangi międzynarodowej i ogólnopolskiej. Każdy ich udział w imprezach sportowych to promocja naszego miasta, więc życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za zawodniczki i zawodników UKS Kontra Elbląg.
       Zawodnicy Undergroundu z kolei nie mogą się doczekać najważniejszej dla nich imprezy, jaką są Międzynarodowe Mistrzostwa Polski „TIME OF MASTERS” w Gdyni. Wystartuje na nich liczna ekipa, w której będzie sporo debiutantów z naszego miasta.
       Jak sportowcy z obu klubów pokazali na wspólnym treningu – sporty walki łączą, nie dzielą. Jest to też wielka okazja dla zawodników MMA, by potrenować z wysokiej klasy trenerami, jakimi są Krzysztof i Kamil Stemplewscy.
       Ostatnie dni treningów to sporo sparingów i szybkość, która, obok siły, jest bardzo istotna w sportach walki. Żaden z zawodników nie doznał kontuzji, wszystkim dopisuje zdrowie i humor, więc do Elbląga powinno przyjechać sporo medali, za co trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
      
      
Łukasz Ziółkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dobrze, że chociaż sobie trenują. Lepsze to niż te smarkacze co mi na klatce siedzą piwo piją fajki palą i nic nie robią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    zzzzrzęda(2014-03-10)
Reklama