UWAGA!

Wszyscy z Tygrysa wrócili medalami (boks)

 Elbląg, Wszyscy z Tygrysa wrócili medalami  (boks)

W dniach 5-6 września w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Warmii i Mazur w Boksie. W zawodach uczestniczyły wszystkie kluby naszego okręgu podległe Warmińsko-Mazurskiemu Związkowi Boksu Amatorskiego. Klub Sportów Walki „Tygrys” Elbląg reprezentowało siedmiu zawodników i wszyscy wrócili z medalami.

Pierwsze miejsca zajęli: 

Nikodem Bujalski kat. wiekowa Junior (17-18 lat) w wadze 60 kg. Będzie on reprezentował Elbląg i okręg podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie w Włocławku w dniach 23-27 września

Łukasz Stempniewski w wadze 60 kg i Nikodem Kozak w wadze 80 kg w kategorii wiekowej kadet (15-16 lat). Obaj będą reprezentować nasz region podczas eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie w Sokółce 19 września. Mistrzowie okręgu warmińsko-mazurskiego będą rywalizować z mistrzami okręgu podlaskiego. Zwycięzca będzie startował w finale OOM.

Filip Bińkowski (młodzik 14 lat). Będzie reprezentował Elbląg i województwo podczas Mistrzostw Polski Młodzików w boksie w Grudziądzu w dniach 2-6 grudnia.

Pozostali zawodnicy KSW „Tygrys” w kategorii wiekowej kadet (15-16 lat): Mateusz Rosiak w wadze 57 kg, Hubert Zieliński w wadze 60 kg i Jakub Szulc w wadze 66kg zajęli drugie miejsca.

Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom sportowy. Wielkie brawa dla zawodników i kadry trenerskiej.

 

 

Paweł Drzewiecki, pezes KSW Tygrys
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama