UWAGA!

Wybierz najpopularniejszego sportowca

 
Elbląg, Wybierz najpopularniejszego sportowca
fot. nadesłana

W rozgrywkach elbląskich lig amatorskich bierze udział ponad 1000 sportowców, którzy rywalizują w siedmiu dyscyplinach: siatkówce, koszykówce, piłce nożnej, tenisie stołowym, badmintonie, squashu oraz biegach na orientację. Ze wszystkich sportówców wyłonionych zostało 20, na których głosować można w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Rozgrywek Amatorskich Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Plebiscyt to okazja, żeby poznać aktywnych elblążan, a także dowiedzieć się więcej o ligach amatorskich, w rozgrywkach których każdy może uczestniczyć. Przedstwiamy 20 sportowców-amatorów, którzy zostali nominowani w plebiscycie. Są wśród nich młodsi i starsi, jedna kobieta i 19 mężczyzn, singliści i liderzy drużyn, wszyscy, którzy cenią ruch, a także rywalizację.
      
       Nasi Czytelnicy mogą głosować na najpopularniejszego sportowca za pomocą SMS-ów, wysyłanych na numer 71624 o treści DPSONDAx, gdzie "x" to numer wybranego kandydata. W przypadku wyboru np. numeru 54 należy wysłać SMS-a o treści DPSONDA54. Galeria sportowców, wraz z ich numerami, dostępna jest w dziale Fotoreportaże. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Głosowanie zakończy się 23 lutego o północy. Wówczas wyniki zostną przekazane organizatorowi, który je zsumuje i wyłoni zwycięzców. Wyniki poznamy 1 marca podczas Gali Sportu, gdzie wręczone zostaną nagrody najpopularniejszym sportowcom - amatorom.
      
       Na Uczestników czekają nagrody: kolacja dla dwojga w Restauracji Myśliwska oraz podwójne zaproszenie na Galę Sportu.
      
       Prosimy o zapoznanie się z regulaminem głosowania w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Rozgrywek Amatorskich MOSiR w Elblągu w roku 2013
      
       Organizatorem Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Rozgrywek Amatorskich jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Sponsorem nagród są sklepy: Sport Lux,  4F oraz Zakład Szklarski Miś.
      
Patronat medialny nad plebiscytem objęli: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Dziennik Elbląski oraz Telewizja Elbląska.

      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama