UWAGA!

Wysokie zwycięstwo młodzików Olimpii

 Elbląg, Wysokie zwycięstwo młodzików Olimpii
fot. nadesłana

Jednostronnym widowiskiem okazało się spotkanie pierwszej z trzecią drużyną tabeli ekstraklasy młodzika. Mecz zakończył się wygraną Olimpii 7:0.

Goście z Lubawy nie mieli nic do powiedzenia przy dobrze grających gospodarzach. Przewaga naszego zespołu w tym meczu była przygniatająca, o czym świadczy fakt, że goście nie oddali żadnego strzału na naszą bramkę i tylko dobrej grze swojego bramkarza lub naszej nieskuteczności zawdzięczają, że nie wyjechali z Moniuszki z większym bagażem bramek. Nasza drużyna zagrała naprawdę dobre zawody i widać, że przed decydującymi meczami w tym sezonie, które przed nami nasza dyspozycja rośnie. Cieszymy się ze zwycięstwa, a jeszcze bardziej z progresu, jaki pokazaliśmy względem pierwszego meczu z Constractem w Lubawie, gdzie wygraliśmy 4:2. Oby Olimpia taką lub lepszą dyspozycję utrzymała jeszcze przez cztery tygodnie.
      
       Bramki w meczu strzelali: Szymin Grączewski 3 (a. Artur Łąpieś), Kordian Stolarowicz, Bartek Leszczyński), Kordian Stolarowicz (a. Szymon Grączewski), Filip Kasprzykowski (a. Kuba Błaszczyk), Marek Mostowiec (a. Bartek Leszczyński), Wojtek Stróżewski (a. Marek Mostowiec).
      
       Skład: Damian Kowalczyk, Artur Łąpieś, Wojtek Stróżewski, Kuba Ziółkowski, Denis Van Ieperen, Bartek Leszczyński, Marek Mostowiec, Szymon Grączewski, Kordian Stolarowicz. Po przerwie grali Maciek Pawełoszek, Filip Kasprzykowski, Mikołaj Sanocki, Paweł Pytelewski, Karol Ornoch, Kuba Błaszczyk, Krzysztof Rokita, Szymon Szopiński.

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama