UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fajnie ze wygrali ale co z tego skoro z lawki trenerskiej slychac tak bezsensowne dyrygowanie zespolem. Znalazl sie Rubik pilki noznej do jasnej cholery czlowieku non stop slychac tylko to ze chlopaki maja grac laga a co im to da?! lewy obronca nie ma sily kopnac pilki dalej niz 15 metrow. Czy to jest normalne?! Licholat mysle ze ten chlopak idealnie odnalazlby sie w dzisiejszy meczu tylko szkoda ze cale 90 minut sie rozgrzewal. Pawlowski tego to moze pomine. Baranowski kolejny raz poza kadra meczowa a szkoda bo mysle ze swoimi zakosami i szybkim dryblingiem narobilby duzo zamieszania w szeregach KSZO. Zyhalko chlop ma za soba testy w krakowskiej Wisle jak i w bialostockiej Jadze i co? i siedzi pelne 90 na lawce. Bracia Drapala podobno na testach w Janowcu Koscielnych ale info nie jest potwierdzone przez nikogo z klubu. "Edin" cale szczescie ze nie wszedl przynajmniej w Ostrowcu swietokrzyskim nikt nie bedzie mowil ze na Agrikoli gdzies rozklada sie peczek cebuli. Ale wrocmy do chlopakow ktorzy poradzili sobie z KSZO naprawde widac bylo dzisiaj ze umiecie cos tam kopnac chlopy z ostrowca wyciagaja dalej trawe z dupy! Wielkie brawa dla chlopakow bo dzisiaj to jest ich sukces a moze to dlatego ze nie sluchali glupich podpowiedzi z poza boiska i grali tak jak pozwalal im to robic przeciwnik. Powodzenia w Lodzi a dzisiaj mozecie pic i swietowac!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    gietra(2014-10-26)
  • Testy to ja miałem w Romie, Juventusie i Bayernie ale nigdzie mnie nie chcieli teraz gram czasami w pierwszym składzie A-klasy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    tester(2014-10-26)
  • gietra-piszesz głupoty po wygranym meczu, jeżeli wygrali, to znaczy że skład się sprawdził a ty zaczynasz mieszać!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    niegietra(2014-10-29)
Reklama