UWAGA!

X sezon Grand Prix w Biegach na Orientację

 
Elbląg, X sezon Grand Prix w Biegach na Orientację
fot. MOSiR

Czwarte w sezonie zawody, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia odbędą się 12 stycznia o godz. 10 na Starym Mieście.

- Tym razem pasjonatów biegania z mapą i kompasem w zimowej scenerii zapraszamy na ulice Starego Miasta Elbląga 12 stycznia o godz. 10. - W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, bez względu na wiek i płeć – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.
       Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły, należy przesłać do 10 stycznia na adres: kazek14521@onet.pl lub bolesaw.czechowski@interia.pl
       W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów w godz. 9:30-9:45. Wskazane jest posiadanie przez każdego z zawodników zegarka i kompasu (busoli). Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny.
       Biuro zawodów mieścić się będzie w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych przy ul. Rycerskiej 2 (łącznik pomiędzy szkołą a halą sportową od strony boiska). Start zaplanowano na godz. 10. Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktacja generalna oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama