[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali o puchar burmistrza i starosty (brydż)

 
Elbląg, Zagrali o puchar burmistrza i starosty  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W Młodzieżowym Centrum Caritas we Fromborku odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa Fromborka w brydżu sportowym pod nazwą "Święto Śledzia" o puchar burmistrza Fromborka Zbigniewa Pietkiewicza i starosty braniewskiego Karola Motyki.

Podczas mistrzostw Fromborka odwiedziły znakomite gwiazdy polskiego i światowego brydża m.in. internetowy mistrz Polski Jan Chodkiewicz, mistrzowie Polski nauczycieli akademickich z Braniewa, internetowy mistrz Polski, Andrzej Fronczak z Elbląga, mistrz Polski Niewidomych i Słabowidzących, finalista mistrzostw świata z Wrocławia 2016, mistrzowie Polski Nauczycieli i Nauczycieli Akademickich, Marek Lichocki, Henryk Łęcki i Jerzy Ratkowski z Elbląga, Daniel Wesołowski ze Sztumu. Mistrzostwa uświetnił aktualny wicemistrz Mistrzostw Ameryki Południowej Par i mistrz drużynowych Mistrzostw Ameryki Południowej, które odbyły się w Brazylii i brązowy medalista jubileuszowych 15. Mistrzostw Świata -15th World Cup Bridge, które odbyły się w Orlandii na Florydzie USA, arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski z Elbląga. W pięciogodzinnym maratonie brydżowym sytuacje od pierwszego do ostatniego rozdania zmieniały się jak w kalejdoskopie,a ostatecznie zwycięsko wyszli Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ryszard Pichla (Braniewo) z wynikiem 64,29 % zdobywając tytuł mistrza Fromborka i Puchar Burmistrza, wyprzedając duet z Braniewa Edwarda Kończaka i Ryszarda Sochy - 63,39 %, którzy zdobyli Puchar Starosty Braniewskiego. Trzecie miejsce na podium zajęła para Jan Chodkiewicz i Tadeusz Lisowski (Braniewo) - 60,71 % (zdobyła Puchar Burmistrza), zaś najlepszym duetem brydżystów z Fromborka okazali się Leonard Kotowski i Bolesław Boryczko, którzy też otrzymali Puchar Burmistrza.
       Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej w hotelu Arbiter w Elblągu, plac Słowiański 2 odbędzie się wyjątkowy Mityng Brydżowy pod nazwą "Gramy dla Europy". Imprezę uświetnią mistrzowie Andrzej Fronczak, mistrz Polski Niewidomych i Słabowidzących, mistrzowie Polski Nauczycieli i Nauczycieli Akademickich, Marek Lichocki z Elbląga, Henryk Łęcki z Jagodnika, Jerzy Ratkowski z Elbląga. Turniej uświetni też aktualny mistrz Drużynowych Mistrzostw Ameryki Południowej, które odbyły się w Brazylii, brązowy medalista jubileuszowych 15. Mistrzostw Świata z Orlando na Florydzie (USA), arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski z Elbląga. Animatorem i organizatorem imprezy jest Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego. Życzymy wspaniałego wieczoru, pozytywnych emocji i powodzenia.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama