UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali o puchar wójta (brydż)

 
Elbląg, Zagrali o puchar wójta  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Centrum Konferencyjnym Ochotniczej Straży Pożarnej w Milejewie odbyły się  XVI Otwarte Mistrzostwa Milejewa o Puchar Wójta Gminy Milejewo dr. Krzysztofa Szumały z cyklu Grand Prix Warmii, Powiśla i Żuław.

W mistrzostwach wzięli udział między innymi: mistrz Polski niewidomych Andrzej Fronczak, mistrz nauczycieli akademickich Marek Lichocki z Elbląga i Henryk Łęcki z Jagodnika, mistrzowie Polski internautów Iwona Smilgin, Regina Wołek, Zbigniew Listewnik, Mariusz Sarnowski i Jan Chodkiewicz, drużynowy mistrz Polski Marek Serdyński z Nowakowa. Imprezę uświetnił mistrz Wiosennych i Jesiennych Mistrzostw USA z Detroit i Denver, mistrz Drużynowych Mistrzostw Ameryki Południowej z Sao Paulo z Brazylii, brązowy medalista Jubileuszowych XV Otwartych Mistrzostw Świata, które odbyły się w Orlando na Florydzie, arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski. W kierunku podium wystartowało 34 brydżystek i brydżystów z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Kwietniewa, Milejewa, Nowakowa i Suchacza. Zwyciężył utytułowany duet Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ryszard Pichla (Braniewo) - 61,22% wyprzedzając Jana Chodkiewicza i Roberta Grada (Braniewo) - 60,03% oraz Bogdana Jabłońskiego i Mariusza Sarnowskiego (Elbląg) - 56,68 %. Zaś w konkurencji walentynek  zwyciężyły Rena Bieda - Leokadia Danielewicz (Elbląg) wyprzedzając Iwonę Smilgin - Reginę Wołek (Elbląg). Najlepszą parą Gminy Milejewo zostali Anna Dworakowska i Henryk Łęcki. Podczas ceremonii zamknięcia mistrzostw wójt gminy Milejewa dr Krzysztof Szumała osobiście wręczył laureatom oscary brydżowe, prestiżowe puchary i zaprosił wszystkich uczestników i przyjaciół brydża na kolejną edycję OTM Milejewa w 2020 roku. Gospodarzem mistrzostw był naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej Tomasz Kwietniewski i jego załoga. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego dziękuje wójtowi gminy Milejewo dr. Krzysztofowi Szumale za przyjęcie patronatu honorowego nad mistrzostwami oraz naczelnikowi Ochotniczej Straży Pożarnej Tomaszowi Kwietniewskiemu za profesjonalne przygotowanie sal do sportowej rywalizacji.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama