[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagrali z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego

 
Elbląg, Zagrali z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

Rok 2018 upłynął pod znakiem rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości, był również rokiem 100-lecia wybuchu powstania wielkopolskiego, bez tego największego wybuchu powstania nie byłoby odzyskania niepodległości Polski. 27 grudnia w całej Polsce, w tym też w Elblągu, odbyły się Patriotyczne Turnieje Brydżowe o Puchar "100-lecia Powstania Wielkopolskiego".

Organizatorem rozgrywek był Wielkopolski Związek Brydża Sportowego. Najlepsze pary rozgrywek - z klasyfikacji ogólnopolskiej otrzymają nagrody rzeczowe. Polski Związek Brydża Sportowego przyznał uczestnikom turniejów premie dla najlepszych w klasyfikacji ogólnopolskiej. 27 grudnia w hotelu "Pod Lwem" odbył się patriotyczny turniej brydżowy z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Do rywalizacji w patriotycznym turnieju przybyło 30 brydżystek i brydżystów z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Milejewa, Nowakowa, Nowego Stawu, Nowej Pasłęki i Sztumu. Po ciekawej walce zwyciężyli elblążanie Bogusław Gierulski i Ireneusz Iwanow - 89,35 pkt., wyprzedzając duet Marek Lichocki (Elbląg) - Daniel Wesołowski (Sztum) - 62,88 pkt, a podium uzupełniła para Zbigniew Bando i Zbigniew Listewnik (Elbląg) - 56,22 pkt.. Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli : 4. Michał Gutowski (Sztum) - Bogdan Jabłoński (Elbląg) 5. Witold Deorocki i Jerzy Szechlicki (Elbląg) 6. Kazimierz Konefał (Nowy Staw) - Jerzy Sukow (Elbląg) 7. Marek Capliński - Bernard Rynkowski (Elbląg) 8 Roman Błoński (Nowa Pasłęka) - Tadeusz Mielko (Elbląg) 9. Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Mieczysław Sokołowski (Elbląg) 10. Janusz Ciszak (Elbląg) - Waldemar Ślesicki (Nowakowo). Zaś w kategorii walentynek i par mikstowych zwyciężyli: Iwona Smilgin i Mariusz Sarnowski (Elbląg), wyprzedzając Renę Biedę - Reginę Wołek (Elbląg). W turnieju startowało 15 duetów. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego przekazało wyniki turnieju do klasyfikacji ogólnopolskiej Wielkopolskiemu Zarządowi Brydża Sportowego w Poznaniu, który dokona podsumowania wyników w całej Polsce i poda oficjalne wyniki rankingu w w pierwszej dekadzie 2019 roku. Elbląscy pasjonaci brydża mają nadzieję, że wśród nagrodzonych oskarami brydżowymi nie zabraknie uczestników elbląskiego turnieju. ESBS dziękuje brydżystkom i brydżystom Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław za liczny udział w patriotycznych zawodach upamiętniających bohaterstwo mieszkańców Wielkopolski w odzyskaniu niepodległości Polski. ESBS zaprasza wszystkich chętnych pasjonatów brydża na noworoczny turniej pod nazwą "Na starcie Nowego 2019 Roku", który odbędzie się w poniedziałek, 7 stycznia w hotelu "Pod Lwem" w Elblągu, ul Kowalska 10. Rejestracja u dyrektora koordynatora imprezy Reginy Wołek do godziny 16:50. Start o godz 17.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama