UWAGA!

Zajęcia musicalowe, gimnastyka artystyczna, jazz, hip hop, zumba, stretching

 Zajęcia musicalowe, gimnastyka artystyczna, jazz, hip hop, zumba, stretching

Wybierz zajęcia pozaszkolnej edukacji artystycznej. Zajęcia w Szkole Tańca Broadway rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.

Akademia musicalowa – zajęcia emisji głosu, nauka ruchu scenicznego i choreografii. To zajęcia dla dzieci i młodzieży, która lubi śpiewać i tańczyć. Pierwsze bezpłatne zajęcia odbędą się 20 września o godz. 11. Zapisz się już dzisiaj! Akademię musicalową wspiera finansowo Urząd Miasta Elbląg.
      
       Gimnastyka artystyczna – zajęcia dla dzieci od 4. roku życia. Rozpoczynamy od zestawu ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, które prowadzą do wykonywania między innymi szpagatu, skoków, mostka, stania na rękach, przewrotek i innych coraz trudniejszych ćwiczeń gimnastycznych. W tym roku dzieci ćwiczyć będą także z przyrządami takimi jak piłki, czy wstążki.
      
       Jazz dance
– forma tańca współczesnego dla dzieci starszych i młodzieży. Na początek ćwiczenia rozciągające i wzmacniające, poszerzone o naukę elementów tańca jazzowego, a także nauka choreografii. Więcej informacji na stronie www.taniec.elblag.pl.
      
       Hip – hop
Uwaga nowy instruktor: Emilia Borecka – instruktor i laureatka wielu zawodów hip hop. Poprowadzi zajęcia dla młodzieży, wprowadzając ich w świat tańca ulicznego. Zajęcia hip hop to nie tylko zajęcia taneczne, ale także wiedza na temat kultury hip hop.
      
       Zumba – zajęcia dla dzieci, które lubią szaleć. Zumba to nauka prostych choreografii do piosenek w różnych rytmach. To dobre ćwiczenia na wyczucie rytmu i koordynację ruchową. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i służą rozładowaniu nagromadzonej energii.
      
       Nowość! Stretching dla dzieci i dla dorosłych, którzy stale chcą się rozwijać i pragną by ciało było elastyczne i bez ograniczeń.
      
       Stretching extreme dla dzieci - metoda kierowana dla osób tańczących lub trenujących różnego rodzaju sporty, takie jak: łyżwiarstwo figurowe, gimnastyka akrobatyczna, sztuki walki itp.
      
       Stretching soft dla dorosłych – relaksacyjny, forma delikatna, nie bazująca na skurczach izometrycznych, tylko na biernym rozluźnianiu mięśni.
      
      
Zapraszamy także na: zajęcia tańca klasycznego, latin solo, taniec towarzyski, yogę, fitness.
      
       Zapisy: 55 236 92 82, 606 716 626, e-mail: broadway@taniec.elblag.pl.
       Zapraszamy do Szkoły Tańca Broadway przy ul. Willowej 1 w Elblągu.
       www.taniec.elblag.pl
------ Reklama ------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie