UWAGA!

Zajęcia z Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 
Elbląg, Zajęcia z Mobilnej Akademii Młodych Orłów
fot. Olimpia Elbląg

 Nowy projekt PZPN, który ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju oraz edukować trenerów zawitał do Elbląga. Na stadionie przy Agrykola 8 odbył się trening.

Trenerzy Mobilnego AMO – Adam Łopatko i Grzegorz Żytkiewicz odwiedzą 12 powiatów, gdzie prowadzić będą bezpłatne szkolenia piłkarskie dla trenerów, nauczycieli i animatorów. Takie zajęcia w środę odbyły się na stadionie w Elblągu.
       Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu ujednolicenie systemu szkolenia w młodszych grupach wiekowych. Ponadto trenerzy monitorować będą rozwój najbardziej utalentowanych chłopców i dziewcząt.
       PZPN zatrudnił po dwóch szkoleniowców w każdym województwie. Selekcja była bardzo duża. Szkoleniowcy Mobilnej Akademii Młodych Orłów to elita wśród trenerów pracujących z młodzieżą w Polsce.
       Najbardziej utalentowani zawodnicy zostaną objęci programem, w którym będziemy monitorowali ich postęp. PZPN dwa razy w roku organizować będzie dla nich obozy.
       AMO w obiegowej opinii to świetny projekt, który powinien zakończyć się sukcesem. Na jego wymierne efekty trzeba jednak będzie poczekać kilka lat. Oby wielu uczestników Mobilnej Akademii Młodych Orłów trafiło w przyszłości do młodzieżowych reprezentacji.
       W zajęciach, które odbyły się w Elblągu udział wzięli elbląscy trenerzy, zajęci pokazowe odbyły się z udziałem młodych piłkarzy Akademii Olimpia Elbląg.
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nasza OE idzie w dobrym kierunku, oby tak dalej i za dwa, trzy sezony 1 liga. Jeszcze trochę brakuje systemu szkolenia ( każdy trener ma swoją wizje ). Ale myślę, że z czasem się to wyklaruje. POWODZENIA
Reklama