UWAGA!

Zakończenie Ice Party z konkursami i nagrodami

Elbląg, Zakończenie Ice Party z konkursami i nagrodami
fot. MOSiR

Jeśli nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie, doskonałą ofertę ma do zaproponowania Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. O godz. 17.40 rozpocznie się ostatnie w tym sezonie Ice Party, które połączone będzie z zakończeniem karnawału na lodowisku.

Podczas pięciu kolejnych niedziel na elbląskim lodowisku Helena, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował dla mieszkańców Ice Party, czyli wspólną zabawę karnawałową na lodzie przy dobrej muzyce. Ilość dotychczasowych uczestników pokazuje, że ta forma spędzania wolnego czasu przypadła do gustu mieszkańcom Elbląga. Przed nami już ostatnie spotkanie w ramach Ice Party, które tym razem połączone będzie z zakończeniem karnawału na lodowisku, konkursami i nagrodami.
       - Od początku lutego każdy z uczestników naszej zabawy, na specjalnych kartach konkursowych, mógł zbierać pieczątki potwierdzające swój udział w Ice Party - wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. marketingu i reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Teraz nastąpi podsumowanie akcji i rozlosowanie nagród, które trafią do najaktywniejszych uczestników Ice Party.
       Jak na zakończenie karnawału przystało, ostatnie w tym sezonie Ice Party ma być wyjątkowe. W podróż muzyczną zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z minionych i obecnych czasów, począwszy od coverów, znanych przebojów z parkietów, a kończąc na hitach z lat 70., 80. i 90.
       - Podczas wszystkich spotkań w ramach Ice Party towarzyszyła nam wspaniała oprawa muzyczna i nie inaczej będzie w czasie finału imprezy - dodaje Marek Kucharczyk. - Dotychczasowi bywalcy lodowiska przyzwyczaili się już, że w czasie Ice Party odbywa się koncert życzeń. Także teraz, każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby.
       Odpowiednią atmosferę zabawy i karnawału ma zagwarantować także wystrój lodowiska, który zmieni się specjalnie na czas Ice Party. Ciekawa aranżacja, specjalne światła i doskonała muzyka, mają sprawić, że popołudnie spędzone na lodowisku jeszcze długo pozostanie w naszej pamięci.
       Ice Party połączone z zakończeniem karnawału na lodowisku odbędzie się w niedzielę 23 lutego w godzinach od 17.40 do 18.30. Bilety wstępu można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, które czynne jest w piątek w godz. 16.00-19.30, a w sobotę i niedzielę w godz. 11.30-18.00.
       - Zapraszamy do wspólnej zabawy. Jeżeli jednak tego dnia, ktoś nie będzie mógł bawić się razem z nami, może na żywo obserwować wszystko to, co dzieje się na lodowisko. Umożliwiają to kamery zamontowane na obiekcie. Wystarczy wejść na nasza stronę internetową www.mosir.elblag.eu lub do działu sportowego portEl.pl i bez wychodzenia z domu uczestniczyć w Ice Party - kończy Marek Kucharczyk.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama