Zapaśnicy z medalami

Elbląg, Zapaśnicy z medalami
(fot. nadesłana)

Trzy srebrne medale wywalczyli zapaśnicy Olimpii Elbląg podczas mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w stylu klasycznym. Zawody odbyły się w Lidzbarku Warmińskim.

W mistrzostwach województwa w kategorii juniorów, kadetów i młodzików w zapasach klasycznyhc wzięło udział około 100 zawodników z 10 klubów, w tym reprezentacja ZKS Olimpia Elbląg.
       Elblążanie wywalczyli trzy srebrne medale. Jerzy Wachniewski-Zapała był drugi w rywalizacji kadetów kat. wag. 60 kg oraz juniorów w kat. wag. 63 kg.  Z kolei Kacper Wróblewski startujący jako młodzik zdobył srebrny medal w kat. wag. 48 kg. Gratulujemy!
       Sekcja zapaśnicza ZKS Olimpia zaprasza dziewczęta i chłopców w wieku 8-12 lat na swoje zajęcia. Kontakt pod nr telefonów 502 523 507 i 502 166 398.