UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak Zdzisiu pamiętem to były czasy Seweryński, Grzankowski, Bieniuk, Gortat -- mieszkałem przy parku Modrzewia, walki przeważnie były rano w niedzielę(11.00)zamiast do kościoła (Wojsiecha)w prawo, to ciągnęlo coś w dòł prosto do hali, ktorej juz dzisiaj nie ma, a tam już przed samym wejściem serce mocniej waliło i był dreszczyk emocji. Mimo komuny wspominam te lata jako najlepsze w moim życiu, pozniej zaczeła sie zwykła proza życia, - szkoła, wojsko, praca, ślub, rozwod, wyjazd, powrot, teraz juz pozostał tylko szpital, ale jeszcze sie bronię za podwojną gardą, no i cmentarz tu juz nie ma zlituj co prawda mam znajomego grabarza, ale jego córka ciągle dręczy mnie, bo się pyta ciągle jak idzie. ? a ja mam jedną nogę, to co jej będę tłumaczył. Panie Zdzisiu duzo zdrowka zyczę i dzięki za wspomnienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    Modrzewiak(2021-05-01)
  • @Modrzewiak - Super to ujoles. .. ..
  • @Modrzewiak - Ja mieszkałem za kanałem i miedzy dzielnicami miłości nie było, a raczej pranie po pyskach! Póxniej to sie zmieniło.
  • @Stach - Stachu, przkażmy sobie znak pokoju, - pozdro.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Modrzewiak(2021-05-01)
Reklama