UWAGA!

Zima brydżystów w Morągu

 Elbląg, Zima brydżystów w Morągu
(fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl)

Tam odbyły się Zimowe Mistrzostwa w Brydżu Sportowym Parami na Maxy w silnej obsadzie. Na starcie stanęło 34 zawodników i zawodniczek z Elbląga, Pomorza, Warmii i Mazur. Walka trwała do ostatniej rundy, a ostatecznie wyszli z niego zwycięsko Marek Serdyński i Waldemar Slesicki (Nowakowo).

Wyprzedzili Wiesława Bielskiego i Jana Janiaka (Morąg) - 60,08%. Trzecie miejsce na podium zajęli Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ryszard Pichla (Braniewo). W kategorii par mikstowych zwyciężyli: Regina Wołek i Marek Czapliński (Elbląg) wyprzedzając Iwonę Smilgin - Zbigniewa Listewnika (Elbląg) oraz Annę Dworakowską (Suchacz) - Hilarego Slesickiego (Mazowsze).
       W imprezie startowało 17 duetów. Gratulujemy zwycięzcom. W czasie uroczystości ceremonii zamknięcia mistrzostw trofea sportowe wręczył burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski, dziękując wszystkim uczestnikom za liczny udział i zaprosił na kolejne mistrzostwa w 2020 roku.
       Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych na Otwarty Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego pod nazwą "Memoriał Kopki" pod patronatem honorowym burmistrza Ornety, który odbędzie się we wtorek (12 lutego) w Hali Sportowej w Ornecie. Rejestracja brydżystów u dyrektora turnieju Adama Nelkowskiego do godz. 16.50. Start o godz. 17. Emocji nie zabraknie. Życzymy powodzenia i miłej gry.
      
Henryk Łęcki, V-Prezes ESBS
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama