UWAGA!

Żółto-biało-niebieski Dzień Dziecka

Dzień Dziecka tradycyjnie obchodzimy 1 czerwca. Ale dzieci, które lubią żółto-biało-niebieskie barwy, swoje święto obchodziły dziś: podczas festynu na stadionie przy ul. Moniuszki. Zobacz więcej zdjęć i film.

Na stadion przy ul. Moniuszki przyszły głównie dzieci trenujące w Olimpii. Mimo przenikliwego zimnego wiatru frekwencja dopisała i na stadionie aż roiło się od przyszłych następców Radosława Stępnia i Michała Ressela. Na dzieci czekały piłkarskie tory przeszkód i różnego rodzaju konkurencje, m.in. turniej żonglerki czy utrzymywanie piłki na głowie na czas, za które otrzymywały nagrody. - Może najlepiej nie było, ale i tak zrobiłem więcej niż moi koledzy – mówił po żonglerce jeden z młodych piłkarzy trenujących na co dzień w Olimpii.
       Młodzi piłkarze mieli też okazję zagrać na mini boisku z zawodnikami pierwszej drużyny Olimpii, którzy w sobotę zakończyli sezon w II lidze. Najmłodsi nie mieli oporów, by okiwać np. Radosława Stępnia czy Krzysztofa Niburskiego. Festyn zakończył mecz trenerzy kontra rodzice.
      
Sebastian Malicki

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama