UWAGA!

Zwycięzcę plebiscytu poznamy podczas Gali Sportu

 
Elbląg, Zwycięzcę plebiscytu poznamy podczas Gali Sportu
fot. nadesłana

Znamy już dziesiątkę najpopularniejszych sportowców rozgrywek amatorskich w 2013 roku, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na ostateczne rozstrzygnięcie będziemy musieli jednak poczekać do 1 marca. To właśnie wtedy, podczas Gali Sportu, poznamy nazwiska zwycięzców.

Od kilku lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje zawody sportowe dla mieszkańców Elbląga. Z roku na rok z oferty MOSiR-u korzysta coraz więcej sportowców amatorów. W prowadzonych obecnie rozgrywkach uczestniczy ponad tysiąc sportowców amatorów rywalizujących w siedmiu dyscyplinach: siatkówce, koszykówce, piłce nożnej, tenisie stołowym, badmintonie, squashu oraz biegach na orientację.
       By docenić ich wysiłek i wielkie zaangażowanie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Telewizją Elbląską, Dziennikiem Elbląskim i Elbląską Gazetą Internetową portEl.pl, zorganizował plebiscyt właśnie na najpopularniejszego sportowca amatora 2013 roku. Kapituła Plebiscytu wybrała 20 sportowców, na których można było oddawać swoje głosy, wysyłając sms na wybranego przez siebie zawodnika. Każda z trzech redakcji, biorących udział w plebiscycie, zorganizowała oddzielne głosowanie. Głosować można było do 23 lutego.
      
       - Okazuje się, że rywalizacja, jak na sportowców przystało, była bardzo zacięta - mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Łącznie w naszej zabawie oddano prawie 5 tysięcy głosów, co pokazuje duże zainteresowanie ofertą, jaką kierujemy do mieszkańców.
       Wyniki plebiscytu poznamy 1 marca podczas Gali Sportu organizowanej przez Urząd Miejski w Elblągu. Sponsorami nagród są: Sport Lux, 4F i Zakład Szklarski Miś.
      
       Poniżej, w kolejności alfabetycznej, zawodnicy którzy znaleźli się w gronie 10 najpopularniejszych sportowców amatorów.
       1. Tomasz Bandurski
       2. Marek Gudziński
       3. Mateusz Iwański
       4. Piotr Kowal
       5. Janusz Kriger
       6. Jerzy Machelski
       7. Bartosz Mateusiak
       8. Tadeusz Piasecki
       9. Radosław Prusak
       10. Piotr Światkowski

      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama