UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ukrywają się pod pseudonimami i są anonimowi. Nie mają odwagi pokazać własnej twarzy ani nazwiska, prawdopodobnie mieszkają jeszcze z mamą. Kto to taki? To hejterzy. Hejterzy mam dla was smutną wiadomość … Spotkałem wczoraj zawodniczkę Startu, była uśmiechnięta i ma prace, na dodatek zaprosiła mnie na drinka na sobotę do dyskoteki. A wy hejterzy w weekend znowu sami? Nikt się z wami nie koleguje a jedyna aktywność to te hejtowanie w internecie. 😆🤣😂
  • I nadal masz mokre majtki ?! Prawie jak randka w ciemno. A gdyby nad Tobą nie ulitowała się samotna piłkarka gdzie byś był ? W domu znęcał się nad robótkami ręcznymi; )Mitomanem jesteś dzieciaku dyskusja jest o chorym systemie biletowania tejże imprezy. Jak Ci pasuje ok, dla myślących ludzi kogoś poniosło.
  • Ludzie anonimku piszą o hali nie o Twoich boginiach. Jak chcesz błysnąć poczekaj po porażce będziesz się produkował. Dobrze, że Cię na loda nie zaprosiła bo byś może w końcu coś zaliczył. Po sezonie spakują walizki do prawdziwych klubów, niech tylko troszkę się wypromują u nas pseudo gwiazdeczki z obcych krajów.
  • Która taka zdesperowana ? Żeby melepetę na drinka zapraszać. W sumie one co sobotę w YOLO więc łatwo je tam spotkać.
  • Podpisz się z imienia, nazwiska lamusie to będziesz innym szpilki wbijał. Jak mama Ci internetu nie odetnie. Zawodniczka Startu ma pracę ? Hit w zawodowym sporcie. To smutne kiedy zawodniczka pro musi dorabiać na etacie.
  • A ja spotkałem też wczoraj spotkałem zawodniczkę Startu. Banan na twarzy, wychodzi od buka, pytam u bukmachera co obstawiła ? Dwójkę w czwartkowym meczu Startu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Anonim jak Ty(2020-09-08)
  • Dała Ci po tym drinku czy przeinwestowałeś w alkohol ?!?!?! Jak dyskoteki nieczynne to chyba zmyślone historie opowiadasz; )
Reklama