UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejny mecz który można było próbować wygrać. Słabą dyspozycję Kobierzyc należało bezwzględnie wykorzystać. Ale tego nie można było zrobić mając w swoich szeregach takiego dyletanta w roli trenera. Tak jak ktoś wcześniej napisał nie wie w którym momencie trzeba dokonać zmiany lub dokonać korekty w ustawieniach, czas dal swojego zespołu bierze w tedy gdy to nie jest konieczne a po jego uwagach po czasie zespół standardowo traci dwie a w tym meczy nawet trzy bramki. Dziewczyny kompletnie nie są przygotowane wytrzymałościowo bo po 10 minutach na boisku nie maja siły i potrzebują zmiany /nasuwa się pytanie co robią na treningach?, wyglądają raczej jakby nie trenowały!!!!/. Zastanawia mnie po co warszawiak bierze czas /chyba jest na to 1 min/ a on kończy po 25-30 sek, Komu to ma służyć skoro? Zapewne nie zawodniczkom bo nawet nie mają szans chociażby przez ta 1 minutę odpocząć. Zastanawiam się gdzie ten trener kończył szkołę w zakresie kierowania zespołem?
  • Nie dogodzi Wam. Minus 20 trener. Minus 1 trener. A mnie zastanawia kto tam trzyma to drewno Wołoszyk. Grawitacja pokonała ją już dawno te sygnalizowane rzuty blokowane przez niskie zawodniczki z Kobierzyc. Dramat. Dwie jej zaorane akcje zamienić na gole i masz zwycięstwo.
  • bo minus to zawsze minus i nie ma punktów, a w sporcie w konsekwencji o to chodzi. Nikt nie będzie (patrząc na tabelę) zastanawiał się iloma bramkami przegraliśmy. To bez znaczenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Chwalcie nas(2023-02-06)
Reklama