UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pomijając już nagonkę na trenera, dzisiaj mecz był zupełnie inny od tego łomotu w Kobierzycach. Jestem pewiem że gdyby poprzednie przegrane były w tym stylu co dziś to aż takiego hejtu by tutaj nie było.. Kibicuję Wam bardzo, sam kiedyś grałem. Dziś była walka, lepsze statystyki ogólne od Kobierzyc, tylko ta jedna bramka mniej... Ehhh Remis brałem w ciemno przed meczem :) Grajcie dla siebie dziewczyny, nie dla trenera, hejterów na Portelu, nawet nie dla nas kibiców.. Grajcie, tu czy w innym klubie - spełniajcie marzenia! I tak czuję że od nowego sezonu skład nam się baaardzo zmieni, która dostanie propozycję gdzieś - pójdzie! A my znowu będziemy budować Start od nowa...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    MarcinS.(2023-02-05)
  • @MarcinS. - Człowieku ty się zastanawiałeś nad tym co napisałeś? Przegrana 1 czy 10 bramkami to to samo bo mecz jest przegrany nie mam punktów, które Startowi są potrzebne jak rybie powietrze. Faktycznie mecz był inny tylko dlatego, że tragicznie słabo grały Kobierzyce. W piłce ręcznej tak jak w każdej dyscyplinie /a także w samym życiu/ liczy się tylko zwycięstwo a przegranych nigdy się nie usprawiedliwia niezależnie w jakim stylu jest się przegranym. A jak Ci się podoba to co robi a w zasadzie czego nie robi trener to go sobie weź i płać mu pobory z własnych prywatnych pieniędzy a nie z budżetu miasta /czyli moich podatków/. Gołym okiem widać że dziewczyny nie mają siły biegać przykład po 10 min zawodniczka nr.13 pokazuje do trenera że potrzebuje zmiany po przebiegnięciu dwóch szybkich ataków. I ty jeszcze się chwalisz że trenowałeś?
  • Komentarz zbędny... i tsk nie zrozumiesz, nie zrozumiałeś o co mi chodzi... A trenera ssm sobie weź... Ti też i moje podatki i to spore!
Reklama